A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?

A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?

  • PO

    Votat: 9 31.0%
  • JO

    Votat: 20 69.0%

  • Totali i votuesve
    29

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht? :kercim::kercim::kercim::kercim:

Kushe mund te me vej nje Sondazh PO ose JO ??
 
Redaktimi i fundit:

Liza

Anëtar i Respektuar
Jo sme ka ndodh :p

P.S. ty a te ka ndodh shpirit :kercim:
 

ADRI_ANA

Antar Aktiv
ku te gjesh sot shok aman
te ter te shikojn ndryshe e jo se shoqe
e thon pse ta ket tjeri kete e mos ta kem un :lexim:
 
Nuk me ka ndodh po edhe te ndodhte do e mireprisja :D
 

albstudent

FORCAT RENEA
Tem e bukur . Mua po me ndodh aktualisht por jam ne dilem ti them a mos ti them . Nqs i them mund te humbas edhe shoqerine
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Ai u dashurua me mua por une nuk ndjeja asgje me teper se vetem shoqeri per ate ,pastaj u largova ,njihemi prej 7-8 vjetesh,kemi kontakte akoma,jemi shoke te mire por ndoshta ngaqe jemi ne distance besoj,sepse po te ishim afer ,jam e sigurt ,qe nuk do ishim asgje,e kam bezdi te me kthehet nje shoqeri e ngushte ne dashuri se ndodh te humbasesh edhe shoqerine.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Ai u dashurua me mua por une nuk ndjeja asgje me teper se vetem shoqeri per ate ,pastaj u largova ,njihemi prej 7-8 vjetesh,kemi kontakte akoma,jemi shoke te mire por ndoshta ngaqe jemi ne distance besoj,sepse po te ishim afer ,jam e sigurt ,qe nuk do ishim asgje,e kam bezdi te me kthehet nje shoqeri e ngushte ne dashuri se ndodh te humbasesh edhe shoqerine.

Po ashtu si kjo qe kam shenuar me te kuqe,,,,,,,,,,,,,,mua personalisht sme ka ndodhur!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Jo dhe shpresoj te mos me ndodhe....
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Jo sme ka ndodh :p

P.S. ty a te ka ndodh shpirit :kercim:

Personalishte sme ka ndodhe kur te them qe do te mabje per SHOK ska njeri qe ma nderron mendjen :D
Dhe mua si Zhgenjimi qe me ka ndodhe qe kan ren ne dashuri me mua por i jam shmangur me nje her sepse te dua dhe te rrespektoj si SHOK si VELLA :D Aman si te dashure jo :D
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Personalisht sme ka ndodh kur te them qe do te mabje per SHOK ska njeri qe ma nderron mendjen :D
Dhe mua si Zhgenjimi qe me ka ndodhe qe kan ren ne dashuri me mua por i jam shmangur menjehere sepse te dua dhe te respektoj si SHOK si VELLA :D Aman si te dashur jo :D

Po ca i ben te dashurit qe nuk e respekton ti mi :p
 

diall

Anëtar i ri
Me ka ndodhur sigurisht dhe kjo ka qene gjeja me negative qe kam bere qe kam rene ne dashuri me shoqen time sepse nuk kiishte per te funksionuar kurre
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
jo sps:

..shoqja jem ma e ngusht osht femer e un nuk jom lezbo
..shoku jem ma i ngusht osht homoseksual lumturisht i lidhur me te dashurin e tij te cilin e don shum shum e mu nuk m'terheqin homoseksualat (edhe imagjinoni ate sa e terheqin femnat) kshtu qe ska shonc

mandej kur zgjedhi dikon per shoqni dmth qe ska mundesi kurr mem pelqy n'tjeter menyr..
 
Redaktimi i fundit:

Lela_Dr

Donatorë
Sondazhi u Shtua


Ehhhh nuk eshte aq e lehte te mbas lidhje shoqerie me meshkujt ne fakt, por nese i ndan gjerat qe ne fillim, mbase edhe mund te duroje shoqeria.
Nga eksperiencat e mia, me ka ndodhur qe shoku i ngushte te dashurohej mbas meje, por une nuk ndjeja te njejtat emocione qe ndjente ai.
Me pas jam munduar te mbaj shoqerine per respekt te dyve, por ne momentin qe njeri nga ne gjen te dashur, shoqeria fillon e shmanget sa me shume.
Shmanget sepse gjithmone njera pale eshte pak xheloz per shokun/shoqen.
 

albgrl

GIRLICIOUS
Nuk me ka ndodhur dhe jam e sigurte qe nuk do te ndodhe asnjehere!
 
Tem e bukur . Mua po me ndodh aktualisht por jam ne dilem ti them a mos ti them . Nqs i them mund te humbas edhe shoqerine

Nuk me ka ndodhur, ka ndodhur e kunderta e kesaj ish i dashuri eshte ber shok i ngushte!

PS: albstudent leri qe te kuptojme mos ja thuaj, nese ja thua rrezikon ta humbesh, nese i le te kuptoje ajo do bej nje hap para ose nje hap pas
.
 

albstudent

FORCAT RENEA
Nuk me ka ndodhur, ka ndodhur e kunderta e kesaj ish i dashuri eshte ber shok i ngushte!

PS: albstudent leri qe te kuptojme mos ja thuaj, nese ja thua rrezikon ta humbesh, nese i le te kuptoje ajo do bej nje hap para ose nje hap pas
.
Po ashtu kam ndermen ishalla me ecen mbar se esht nje rrisk i madh ..
 
Top