A ju mungon "Ishi" 💔😥

klodi20

Antarë i Respektuar
Te gjith besoj se keni pasur nje lidhje Dashuri ne jet shprehu... 🤷‍♂️
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Cuditrisht asnje s`me mungon nga te kaluarit e jetes sime.
Eshte pak e trisht ne nje fare sensi,se si jeta ti fshine momentet e te kaluares,dhe shpesh here merr me vete dhe ato te bukurat.
Por mendoj qe eshte normale,pasi ideja qe e nesermja do sjell dicka shume me te mire se sa e djeshmja,eshte kyci i `harreses` se kohes qe leme pas.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo jo sta ve lool
Nuk kam thene ate, ate do te lexosh ti dhe se cdo ti te lexosh nuk dal eksperte ta perkthej
 

Marla

Themelues i Forumit
Cuditrisht asnje s`me mungon nga te kaluarit e jetes sime.
Eshte pak e trisht ne nje fare sensi,se si jeta ti fshine momentet e te kaluares,dhe shpesh here merr me vete dhe ato te bukurat.
Por mendoj qe eshte normale,pasi ideja qe e nesermja do sjell dicka shume me te mire se sa e djeshmja,eshte kyci i `harreses` se kohes qe leme pas.
Lum si ti! :(
 
Top