A ju mungon "Ishi" 💔😥

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mua me jep e uje fizologjik se me bllokohen hundet nga te qaret e tepert, se helbete i thone me shumice lool
Do te jap uje vetem po me premtove qe nuk do e perdoresh per self-harm, se s'dua te mendoj qe ja i dhashe Moonit uje dhe mbyti veten me uje prej deshperimit 😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ne doren e publikut 😜🤷‍♂️
E mire ja po ta bej qejfin

I vetmi person qe me mungon dhe arsyeja pse me mungon eshte se nuk jeton me.
Nuk ishte zgjedhje e tij te mos ishim bashke.
Me ka dashur pafund, e kam dashur pafund por kjo eshte jeta
Me ate njeri do i rikthehesha edhe 1000 jete te kisha.

Per njeri tjeter skam mungesa sepse cdo gje ka qene zgjedhje e lire, jo e detyrueshme


Isha serioze?
 

Marla

Themelues i Forumit
E mire ja po ta bej qejfin

I vetmi person qe me mungon dhe arsyeja pse me mungon eshte se nuk jeton me.
Nuk ishte zgjedhje e tij te mos ishim bashke.
Me ka dashur pafund, e kam dashur pafund por kjo eshte jeta
Me ate njeri do i rikthehesha edhe 1000 jete te kisha.

Per njeri tjeter skam mungesa sepse cdo gje ka qene zgjedhje e lire, jo e detyrueshme


Isha serioze?
Same!

Dhemb shpirti!
 

klodi20

Antarë i Respektuar
E mire ja po ta bej qejfin

I vetmi person qe me mungon dhe arsyeja pse me mungon eshte se nuk jeton me.
Nuk ishte zgjedhje e tij te mos ishim bashke.
Me ka dashur pafund, e kam dashur pafund por kjo eshte jeta
Me ate njeri do i rikthehesha edhe 1000 jete te kisha.

Per njeri tjeter skam mungesa sepse cdo gje ka qene zgjedhje e lire, jo e detyrueshme


Isha serioze?
Me vjen shum keq...

Por nuk esht se e kam ber qe o srjz o ska me kupton respk ✌
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E o mja se nuk e bera ate te qajme me verte, me aspi karalloi e kisha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo
 
Top