A ju mungon "Ishi" 💔😥

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Rrofsh tu rrit nera ,ishalla po harroj e ish-in me kte rast lool
 

jana80

Super Moderator
Nuk e kuptova ... por nejse😊
Jo tekstin..... mesazhin😁
Come on..... cdo njeri ka dramat e veta ne jete.... mos u beni kaq tragjike, te pakten jo ketu...... per mua do ishte vendi i fundit ku mund te qaja.
Sorry qe u tregova pak me shume sec duhet i drejtperdrejte🤔
Per mua ke dislike me kete qe the😘
Punk1 nuk shkruaj per like, shkruaj ate qe ndjej,padoreza dhe pa asnje interes dhe e shikoj shume nrml nese e ndjen per dislike .
Mesazhi i tekstit tim thote qe te gjithe lene kujtime e eshte pasuri

Te gjithe kemi drama.... ndoniihere edhe me te renda se ata qe i shprehin☹️
Por kjo s do te thote qe te qahemi e viktimizohemi dhe te detyrojme te tjeret tu vije keq per ne dhe te na japin vleresime....kjo eshte pjesa qe urrej, sepse e di cfare do te thote te humbasesh njerez te dashur dhe e di cfare eshte keqardhja e pamerituar nga te tjeret.
poSinqerisht ndej keqardhje per veten , nese detyroj te tjeret t ju vije keq per mua.
Shpresoj te kuptosh what i mean😊

Pak i/e egzagjeruar ne disa terma e komplet pozicjon jashte loje ne disa te tjera..
E pakonceptueshme "keqardhje e pamerituar"

Gjithesesi Punk1 je i lire te konceptosh, te llogjikosh apo te arsyetosh dhe te gjykosh si ta ndjesh dhe ne te njejten kohe mendo qe ate liri e kemi te gjithe.

Pm: e padiskutushme me shume!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Jo, :unsure:
Mua me mungon ishja :giggle:
 

Hope

◕‿◕
Te gjithe kemi drama.... ndoniihere edhe me te renda se ata qe i shprehin☹️
Por kjo s do te thote qe te qahemi e viktimizohemi dhe te detyrojme te tjeret tu vije keq per ne dhe te na japin vleresime....kjo eshte pjesa qe urrej, sepse e di cfare do te thote te humbasesh njerez te dashur dhe e di cfare eshte keqardhja e pamerituar nga te tjeret.
Sinqerisht ndej keqardhje per veten , nese detyroj te tjeret t ju vije keq per mua.
Shpresoj te kuptosh what i mean😊
Po qe kur duhet te kaloj aprovimin nje pergjigje ne nje teme random?
Spo qahet njeri e as po viktimizohet. Thjesht ekspozoj ndjenjat e saja.
Gjynah qe smund te jemi te gjithe euforik dhe te shkruajme vetem cfare do doje ti te lexoje...
Shume shemtuar ky paragjykim! Fundja kur ste ben kenaqesi, mos e lexo, e nqs e lexove e ste pelqeu nqs ske dicka pozitive te thuash me mire mos thuaj asgje se sa te hedhesh balte kot... ste ngrine vleren ty!
 
Top