A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Atehere bej thirje te gjith Tifozave te bejne tifozllek Per Ekipin e Tyre te Zemres.
Dhe te japin te gjitha Informacionet qe ndodhin ne kete Kampjonat.
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Me teper me pelqen kampionati anglez se sa ky spanjol, por sigurisht qe ky i fundit me intereson me teper.
Kjo per vetfaktin qe ne La Liga figuron nje skuader qe eshte Mes Que Un Club !

p.s. mire se ju gjeta juve ne kete forum.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
nuk eshte dhe keqe por ato stimulimet i kane si Rrugaçet jo si cuna qe luajne futboll
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Thjesht shkurt dhe shqip ... Joo :) nuk me pelqen :D
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte kampionat i bukur..se jemi lodh me ata italianet qe vetem taktika taktika...luhet futboll me i hapur,me i bukur....dhe kampionati anglez i bukur eshte....
 

AjSi

...
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Jo fare

Vetem kampionatin italian :)
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

sme pelqen fare futbolli...
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte kampionat i bukur..se jemi lodh me ata italianet qe vetem taktika taktika...luhet futboll me i hapur,me i bukur....dhe kampionati anglez i bukur eshte....

Ka lezet, prandaj fitojne italianet perhere :p:p:p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ka lezet, prandaj fitojne italianet perhere :p:p:p:p:p:p


e nxorre koken ti kishe humb ....po pra po aty-aty me spanjollet jan...
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

e nxorre koken ti kishe humb ....po pra po aty-aty me spanjollet jan...

Spanjolleve u rrofte nje Europian qe kane marre, dhe rrofte Real Madrid i viteve 50, me lojtare argjentinas dhe hungarezin Ferenc Puskas. :p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Spanjolleve u rrofte nje Europian qe kane marre, dhe rrofte Real Madrid i viteve 50, me lojtare argjentinas dhe hungarezin Ferenc Puskas. :p:p


po te flasim per europian dhe italianet 1 kane :p .....po spo flitej per kombtare po per kampionatin ....i rroft si rroft ja qe i kane......
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Po, edhe Barcelona krenohet me Messi - Argjentinas, Henry - Francez, Ibrahimovic - Suedez, vetem Xavi, Iniesta, Puyol dhe Pique spanjolle. Real Madrid: Kaka - Brazilian, C.Ronaldo - Portugez, Benzema - Francez, Diarra - Francez, etj etj etj. Vetem David Villa te Valencia esht ne rregull. Konkurrenca = 0, vetem 2 ekipe luftojne per titull.
Mos te filloj me italianet, se pervec Interit, te gjitha eikpet i ke shumice italiane.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Po, edhe Barcelona krenohet me Messi - Argjentinas, Henry - Francez, Ibrahimovic - Suedez, vetem Xavi, Iniesta, Puyol dhe Pique spanjolle. Real Madrid: Kaka - Brazilian, C.Ronaldo - Portugez, Benzema - Francez, Diarra - Francez, etj etj etj. Vetem David Villa te Valencia esht ne rregull. Konkurrenca = 0, vetem 2 ekipe luftojne per titull.
Mos te filloj me italianet, se pervec Interit, te gjitha eikpet i ke shumice italiane.

po se aty luhet futboll i hapur e jo me taktika qe te lodh trute mezi behet 1 aksion....pastaj ke harru qe dhe valdez,pedro e bojan dhe vete messi ka dal nga ekipn zinxhir te barcelones...te gjithe pervec ibres dhe henry qe i ka ble :p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Messi argjentinas, Bojan serb, Pedro nuk e kam idene, spanjoll duhet te jete. Sapo mori dhe nje korean 13 vjecar, "Messi i dyte".

Italia ka 4 kampionate boterore, spanja asnje. Per europiane jane baraz. Kane vetem 1 champions league me shume ekipet spanjolle. Milan eshte i vetmi ekip qe ka fituar Champions League i pamundur per tere sezonin. Golashenuesi me i mire ne kompeticionet europiane eshte italian, Inzaghi etj etj etj.
Spanja me futbollin e bukur spektakolar nuk e mund dot Italine inteligjente taktike. :D:D:D:D:D:D:D:D
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Messi argjentinas, Bojan serb, Pedro nuk e kam idene, spanjoll duhet te jete. Sapo mori dhe nje korean 13 vjecar, "Messi i dyte".

Italia ka 4 kampionate boterore, spanja asnje. Per europiane jane baraz. Kane vetem 1 champions league me shume ekipet spanjolle. Milan eshte i vetmi ekip qe ka fituar Champions League i pamundur per tere sezonin. Golashenuesi me i mire ne kompeticionet europiane eshte italian, Inzaghi etj etj etj.
Spanja me futbollin e bukur spektakolar nuk e mund dot Italine inteligjente taktike. :D:D:D:D:D:D:D:D


e ok i vetmi ekip qe fitoi 6 tituj brenda nje viti eshte barca...ska rendesi kombesia ka rendesi qe kane ndal nga ekipe zinxhir te barces
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte ekip spanjoll, duhet te kete lojtare spanjolle, apo jo? Kane ndermend te gjitha ekipet te behen si Inter? Larg qofte.......... :p:p:p:p:p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte ekip spanjoll, duhet te kete lojtare spanjolle, apo jo? Kane ndermend te gjitha ekipet te behen si Inter? Larg qofte.......... :p:p:p:p:p:p:p:p

o sa inatci qe je... :p :p :p.....
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Nuk jam inatci fare. Ne spanje, futbolli eshte i njeanshem, monopol i Real dhe Barca. Ne itali ndryshon puna, ndaj eshte me i bukur, me konurrues.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Nuk jam inatci fare. Ne spanje, futbolli eshte i njeanshem, monopol i Real dhe Barca. Ne itali ndryshon puna, ndaj eshte me i bukur, me konurrues.

konkurrues po ....po me i bukur jo...
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ku ka konkurrence, ka zhvillim, zhvillimi sjell bukuri :p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ku ka konkurrence, ka zhvillim, zhvillimi sjell bukuri :p:p:p:p

ku ka bukuri ,,, ka klas dhe ku ka klas vjen vete zhivllimi :p:p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ik ere, megjith barcelonen tende, :p:p:p:p:p:p:p
Forza Milan & Forza Italia & Forza Serie A!!!!!!!!!!!
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ik ere, megjith barcelonen tende, :p:p:p:p:p:p:p
Forza Milan & Forza Italia & Forza Serie A!!!!!!!!!!!


FORZA BARCAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! :p:p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

I vetmi ekip qe e ndali Spanjen ne 2008 dhe qe arriti ta conte deri ne penallti kush ishte? Se se mbaj mend tamam......... :p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

I vetmi ekip qe e ndali Spanjen ne 2008 dhe qe arriti ta conte deri ne penallti kush ishte? Se se mbaj mend tamam......... :p:p:p

as une...:p po mbaj mend qe shba e rrafi :p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ne 2008? Pse SHBA merr pjese ne kampionatin Europian? :p:p:p Se dija kete :p:p
Me duket se ka qene............. ITALIA ne mos gaboj :p:p:p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ne 2008? Pse SHBA merr pjese ne kampionatin Europian? :p:p:p Se dija kete :p:p
Me duket se ka qene............. ITALIA ne mos gaboj :p:p:p:p:p:p


e crendsi ka kush e fitoi evropiani pastaj.... une sjam fare me spanjen si kombtare une thjesht pelqej kampionatin spanjoll...shba morri pjes ne kupen e konfederatave....:p:p:p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ik ere bashk me kampionatin spanjoll, sesht gje, eshte i mbivleresuar vetem prej Barces.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ik ere bashk me kampionatin spanjoll, sesht gje, eshte i mbivleresuar vetem prej Barces.


mire si te dush ti ....mua me pelqe :p paraaaaa barcaaaaaa... :p
 
Top