A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

borziloku

Antar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

nuk po theme qe ka kamiponate te keq ok eshte ......po me i miri eshte anglezi dhe do i shikoni ne champions lige ...vite per vite skuadra angleze dhe spanjolle do hahene ..italiani mbaroi si kampionate gjermani nje bajerne qe kishte nuk binde me ......................pastaji te tjerate ne evrope janer ftohure me kohe ........
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ky kampionat dhuron nje super ndeshje Barcelona-Real Madrid.


Si te mos e pelqej.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

mua personalish nuk me pelqen edhe aq fort por kam deshire qe kampion te behet Barcelona
 
Top