• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Hope

◕‿◕
Te thuash a kane meshkujt shqiptare sot edukate, eshte sikur ajo barcoleta , thenjen te gjithe meshkujt jane njesoj, e ka zbulu nje femer kineze, burri i se ciles i ka humbur ne shopping.
Qe do te thot, tere meshkujt jane njesoj e humbin ne shopping? lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo, por per t'ardhur ne kete perfundim, duhet te kete pasur pune me te gjithe, gje qe eshte e pamundur :p

Njesoj edhe per edukaten ne teme qe eshte bere si pyetje :D

Ta zeme se kam pasur pune me nje femer shqiptare, hajt po e rriti nr, me 10 copa, dhe tgjitha kane qene me edukate te nivelit zero. Tani, sa e kap logjika e shendoshe ta beje pyetjen, a kane femrat shqiptar sot edukate ?

Po kush me ka faj mua qe kam pasur ate fat te keq qe kem pune me njerez qe skane edukate?
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Jo, por per t'ardhur ne kete perfundim, duhet te kete pasur pune me te gjithe, gje qe eshte e pamundur :p

Njesoj edhe per edukaten ne teme qe eshte bere si pyetje :D

Ta zeme se kam pasur pune me nje femer shqiptare, hajt po e rriti nr, me 10 copa, dhe tgjitha kane qene me edukate te nivelit zero. Tani, sa e kap logjika e shendoshe ta beje pyetjen, a kane femrat shqiptar sot edukate ?

Po kush me ka faj mua qe kam pasur ate fat te keq qe kem pune me njerez qe skane edukate?
i bie qe je rob pa shije lol lol
Cope 10 eeee
Skam njohur dike te thoje kam pase 10 femra zakonisht e fillojne me 100 e lart lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
i bie qe je rob pa shije lol lol
Cope 10 eeee
Skam njohur dike te thoje kam pase 10 femra zakonisht e fillojne me 100 e lart lol lol
Andaj thash "ta zeme " :p for example
 
i bie qe je rob pa shije lol lol
Cope 10 eeee
Skam njohur dike te thoje kam pase 10 femra zakonisht e fillojne me 100 e lart lol lol
Kenaqesi qe po njihemi.
Une kam pas vetem 7.
 

lovely

Anëtar i ri
Aman se cfare sdegno nga meshkujt shqiptar ne itali

Nje cift meshkujsh Q”””ja motren
Ta le sma le
O rrot k””” ti
E une i thash a ke hala akoma A ?
Ai me mu e kishte ?
Nje italiano i friksum me tha falemners qe ja mbylle gojen
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Aman se cfare sdegno nga meshkujt shqiptar ne itali

Nje cift meshkujsh Q”””ja motren
Ta le sma le
O rrot k””” ti
E une i thash a ke hala akoma A ?
Ai me mu e kishte ?
Nje italiano i friksum me tha falemners qe ja mbylle gojen
he tani mos ta egzagjerojme
Te gjithe meshkujt italian apo shqipetare ne nje moment apo ne nje tjeter perdorin fjalor te tille
Une mendoj ska te bej shum me edukaten kjo!

italianet Jane cope
Cope nga morali
 
Top