• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Pse une per cfare fola?!🤣🤣🤣🤣
Zilet jane per tringellim qe ti duket karakteri shtrige,sme kuptove njehere🤣🤣🤣🤣🤣
ahahah po edhe keshtu ta ket cik te bëshëm 😂😂😂😂😂 që të ngopet dora 😂😂😂😂😂😂trupin se mos keqkuptohen te tjeret 😂😂😂
 
Last edited:
 • Haha
Reactions: Ivy

C3nI

Anëtar i Nderuar
Nje shtetasi anglez apo nje tifozi te dielen iu kishte humbur kuleta ne rruget e Prishtines . Kuleten ia kishin gjetu disa shqiptare dhe ia kishin kthyer ! Kjo eshte edukata e mire e shqiptareve .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sbesoj qe mund ti fusesh tere meshkujt ne nje tenxhere, ama ka disa ekzemplare qe te ruajt Zoti me i takuar :)
:) fiks.
Mashkulli shqiptar kur eshte i mire,eshte me i miri i te terve.
 

lovely

Anëtar i ri
Normale qe spara ka se skane nga e marrin edukaten kur ne komunitetin ku jetojme dhe vajzat lene per te deshiruar
Avash avash
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Aman se cfare sdegno nga meshkujt shqiptar ne itali

Nje cift meshkujsh Q”””ja motren
Ta le sma le
O rrot k””” ti
E une i thash a ke hala akoma A ?
Ai me mu e kishte ?
Nje italiano i friksum me tha falemners qe ja mbylle gojen
Mos na fol për italian mos na Ban me vjell tlutem.
 
 • Like
Reactions: Ivy

Daisy

Anëtar i Respektuar
Normale qe spara ka se skane nga e marrin edukaten kur ne komunitetin ku jetojme dhe vajzat lene per te deshiruar
Avash avash
e ke shum gabim
Une mendoj qe femrat shqipetare jane shum me te edukuara se cdo kulture tjeter
Pastaj ai qe fliste me ate fjalor qe the me lart ne Itali ishte :p
Paskan ndiku per keq italianet lol
 

Tomka

Anëtar i ri
Meshkujt Shqiptar nuk kane ra nsy noiher per edukate , por problemi eshte se na jane infektu femrat, ku per mendimin tim kane qene shembull deri vone.

Mzuni i dite rrugen njona me makine ene me mirsjellje i thashe ku shko mi tarravele se ke per tshtyp nanjonin..

A mha k**in mtha lol

Me gjithe b*le i thashe po deshe se skom ca tboj je femer :p lol

:mad:
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Meshkujt Shqiptar nuk kane ra nsy noiher per edukate , por problemi eshte se na jane infektu femrat, ku per mendimin tim kane qene shembull deri vone.

Mzuni i dite rrugen njona me makine ene me mirsjellje i thashe ku shko mi tarravele se ke per tshtyp nanjonin..

A mha k**in mtha lol

Me gjithe b*le i thashe po deshe se skom ca tboj je femer :p lol

:mad:
Femrat qe perdorin nje fjalor te tille nuk Kane klas
Dhe ty vetem keto te prejne rrugen lol
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Meshkujt Shqiptar nuk kane ra nsy noiher per edukate , por problemi eshte se na jane infektu femrat, ku per mendimin tim kane qene shembull deri vone.

Mzuni i dite rrugen njona me makine ene me mirsjellje i thashe ku shko mi tarravele se ke per tshtyp nanjonin..

A mha k**in mtha lol

Me gjithe b*le i thashe po deshe se skom ca tboj je femer :p lol

:mad:
goxha mirsjellje dhe ti 😂😂....a se e lexova gabim,por gjithsesi ta provoje ti thoje kujdes xhan se do shtypesh robt keshtu si e ke nisur 😛 ,se ndoshta do merrje prgj me te butë 😂😂,,gjithsesi nuk dua te bej moral se egzistojn keshtu femrash qe edukaten e kan zero por te pakta jan me kokrra kur i thon 😛
 
Last edited:

Daisy

Anëtar i Respektuar
goxha mirsjellje dhe ti 😂😂....a se e lexova gabim,por gjithsesi ta provoje ti thoje kujdes xhan se do shtypesh robt keshtu si e ke nisur 😛 ,se ndoshta do merrje prgj me te butë 😂😂,,gjithsesi nuk dua te bej moral se egzistojn keshtu femrash qe edukaten e kan zero por te pakta jan me kokrra kur i thon 😛
ka gjithandej femra meshkuj te tille
Nje dite Isha ne tren dhe ishin nje grup vajzash behind me degjoja flisnin per cuna “he did this he did that” and so on
Kur njera thote “he can suck my d...” ktheva koken e pashe nuk ishte me shum se 16 vjece
Pastaj lere keto po ca vipse tip Bleona Qerreti pupupu
Me ka rene ta degjoj njehere tek fliste ne tavoline me nje fjalor prej ordinerje, me vinte keq per veshet e mi cfare degjoja lol
Nje femer e Bukur e kuruar elegante sexy etj etj until she opened her mouth lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Kane more kush tha qe nuk kane... lol
Pse u dashka dhene material cupave te forumit per te na share ... ? :p
 
 • Haha
Reactions: Ivy
A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!
Me te huajat kemi shume edukat i trajtojme tamam si neper filma romantik
problemin e kemi me njeri tjetrin
ngaqe jemi ne gare kush ben pordhen me te madhe!
 

Sara

Antar Aktiv
Brezi im mduket mu sikur jemi te fundit e moikaneve ky brezi ri vetem me rrufsh lesht din me thon ja shif @Sara :p
Po ti mua m gjeteper te ber shembull?! Qe u befsh lemsh inmezzo agli ulivi!
Puna leshit esht then e me para. Ne brezi ri e kemi degju tek brezi i vjeter e kshu me rradhe. Pastaj ka kush e perdor n form shakaje dhe sdo me then munges edukate.me pakfjal se u lodha e vet duke shkrajt ka kush e han e ka kush e mban :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Une per vete mendoj se ka ndonje qe ka edukate apo jo cuna?!😝😝😝😝
 
Top