• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Desa

Temet Nosce
Bazuar në thënien: ‘sikur vendi ashtu kuvendi’, mendoj kanë më shumë se ç’duhet.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ka por femrat e kane marre per dobesi dhe zakonisht duan te perfitojne... ka e perjashtime kuptohet.
 

Katil

Antarë i Respektuar
 

DarkLord

SILENT
Brezi i ri i meshkujve Shqiptare ndryshojne si nata me diten me brezin e vjeter. Jane më me edukate dhe xhentile, me te kuptueshem ndaj nevojave te femres (cilado qofshin ato).
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Ska te beje me gjinine edukata, ashtu sic ka meshkuj pa edukate ka dhe femra shume te paedukura. Gjithesesi ne Shqiperi edukata hyn ke "luksi" nuk njifet nga masa.

Jam me parimin sillu si te te sillen. Gjithesesi nuk hyj tek femrat qe shajne me fjale te pista, me shume perdor ironine dhe talljen si mjet ofendues, dhe se bej asnjehere veten qe nje mashkull te tregoje mungese edukate ndaj meje.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Po sigurisht , ne fund te dites si na kane edukuar sillemi, apo flasim
 
Top