A mund te urreni dike, vetem nga fjalet qe thone tjeret dhe nese po ose jo, pse?!

Baboon

FALEMINDERIT!
Ka shume njerez te pa afte per te njohur vlerat e dikujt, per te vetmen arsye pse nje person qe kane perzemer e quan personin ne fjale njeri te keq!
Dhe pse mundohesh te tregohesh ai/ajo qe je me pozitivitet, reale, plot miresi, prap njerez te tille nuk ja u ndryshon dot mendjen, pasi i bie fyellit me nje vrime, nepermjet thashethemeve nga njerez intrigant dhe manipulatore!
Une e njoh nje person vete, nuk me duhet te degjoj askend!
E nese ndjej se eshte njeri i mire, askush dhe asgje nuk me ben te ndryshoj mendim, vec menyra si sillet me te gjithe, nisur nga mua sigurisht ☺️

Kush shan eshte?
Forget about it! Second time I'm with you ??
tumblr_c7f1eb5337fc45f8a0a5ddc152b7b149_69ecace2_500.jpg
P.S I think I kinda of like u ?
 

jana80

Super Moderator
Nuk e urrej asnjehere njeriun si krijese sepse eshte e shenjte por urrej cilesite e tij jo te mira. Fjalet e hallkut dhe birat e gardhit asnjehere nuk ndalen. Shpifes do te kene cdo here, dashakeq gjithashtu, njerez te lige qe deshirojne te ndajne apo ta prishin nje miqesi, poashtu. Te vertetohet lajmi eshte nder me kryesoret fillimisht per te mos ardhe puna pastaj tek urrejtja.
Nuk pajtohem, nuk pelqej... sbesoj qe urren.. kush beson nuk duhet te urrej
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me ka ndodhur te perpiqen te flasin keq per persona qe une i kam vleresuar dhe nuk i kam lejuar. Perderisa nuk di te dyja anet e medaljes nuk mund te them ky apo ai ka te drejte. Dhe nuk ndikohem. Ama, nese vjen nga persona shume te afert te mi, si familja po ndonje shoqe shume e ngushte edhe me ndikon. (me ndikon ne simpati flas) po per urrejtje une nuk urrej as "armiqt"(fatmiresisht) jo me te tjeret qe s'me kane bere gje mua Lol
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Nuk besoj te njeri aq thelle sa qe jo vetem ti besoj fjalet por edhe te urrej X person.
 

Zack

Antarë
Njeriu s'gjykohet nga fjalet po nga veprat. Plaka ime me fjale me mallkonte 100 her n'dite, por me vepra m'falte dashuri me shume se cdo njeri tjeter.
 

Endrra

VIP
Ne duke u rritur mesojme dhe ndryshojme mendim per veten.. e jo me te urrej dike ne baze te fjaleve te te tjereve... jo dhe vetem jo.
Mesoj nga veprimet e njerzve .. si sillen.. si gjykojne... sa kapacitet kane te shiten dhe sa mund te jet i besushem.
Nga kjo pastaj vendos me te miren per vete.
Askush seshte aq i rendesishem sa te urrehet.
Eshte ndjenje shume e forte...
 
Top