• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A perdorni fjale ofenduese??

Hera

Βιβλίο φάγος
A ja vlen?
S'besoj 🥰
Ti mthuj se kujt ti bie, dhe shkoj un ❤
Amo ja vlen ......te hedhesh shigjeten si bejne te tjeret me fjalet .....sa bukur djeg .....sokrati I lashte mbahet per njeri I qete ....por gjate nje Sherri nuk duroj dhe tha " une I qete ju dukem juve nuk e keni kuptuar akoma qe me Pak fjale ju po Beni sherr mes njeri tjetrit "
 
Jo mo cne.. Une sa linda plaka edukaten qytetare e mesoj te paren. Mesuesja e klases 1-re me tha po nuk mesove t shash pa mesuar abetaren mos ta shof surratin ne klase.. dhe kshu esht Historia ime ne raportin me fjalorin shqip banal lol
 

WxP

Grupi
Kur me ik truni te ofendoj po nuk shaj kurre 🤔
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk di me shajt...te shaj me shikim 😝
 

N0

Phase Two!
Larg qofte, une si ofendim kam vetem ironine dhe sarkazmen, mjere kush e kupton 🤣🤣🤣
 

Tomka

Anëtar i ri
Doktoret thone shani sepse i ben mire shendetiti lol
Akumulimi i energjive negative kerkon te clirohet diku 😋.

Por kujdes ku dhe si sepse hundlesha ka plot 🤣
 
Top