• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A perdorni fjale ofenduese??

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
e mire se e kam provu dhe me mua se ke bere...pse se thua kete ti eeeee :p
Tani ti mo na nxirr lakrat ne pazar se largohen zockat pasandaj...;) lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
upssss...po ne shok jemi ..... hej bela as te flasesh me shoket ste lejohet me :p
E Po pastaj do duan te tera te behen shoke pa... lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ska shance hahahaha Shoqe jam vetem une....pse cu be ktu , plasi peshku :p
Jo po plasi peshkaqeni.... nuk shoh tjeter zocke si shoqe une vec teje... dal nga vetja pastaj... lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
ta shqyej thashe , jo te me shqyej hahahahahahhaa
Une qe te njof e di qe nuk pyet as per pershkaqena e as per peshkabuce... lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
jo se nuk ma lejon edukata seksuale. :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sharjet/fjalori banal nuk perdoret ne shtepine time dhe si rrjedhoje as une nuk i perdor.
Ndonje shprehje te tipit budall, idiot, na çave veshet edhe e perdor...ndonjehere edhe ne shaka e siper.
 

Vvetoni

Larguar
Kohët e fundit po shaj, influenca e keqe i ka fajet.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Sharjet/fjalori banal nuk perdoret ne shtepine time dhe si rrjedhoje as une nuk i perdor.
Ndonje shprehje te tipit budall, idiot, na çave veshet edhe e perdor...ndonjehere edhe ne shaka e siper.
keto nuk quhet sharje, por komplimente. Dmth duke marre parasysh ne c'nivel ka arritur sharja rreth e rrotull lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nuk eshte ne tipin tim te them fjale ofenduese.Nuk me pelqen as ti degjoj femrat me ate fjalor(hiq rastet kur jane dy shoqe sh te ngushta dhe mund ti shkelin keto rregulla).
Me duket sikur humbet feminiliteti me nje te folur te tille....
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Rradhe, por po fillova e kam doren e rende..:p
 
Top