• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A perdorni fjale ofenduese??

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Nuk eshte ne tipin tim te them fjale ofenduese.Nuk me pelqen as ti degjoj femrat me ate fjalor(hiq rastet kur jane dy shoqe sh te ngushta dhe mund ti shkelin keto rregulla).
Me duket sikur humbet feminiliteti me nje te folur te tille....
Ndoshta kto femra qe perdorin fjalor te piset nuk i intereson te duken feminile ne ate aspekt :)
Disa prej tyre e kan form clirimi dhe nuk i intereson nese te tjeret preken ne seder.

Ne femrat out of control (me mos perdor fjal te tjera pavarsisht se i kam qef) kemi mesuar ti pershtatemi kontekstit dhe njerezve qe na rrethojne... dim te luajm col elegant ashtu sic dim tja kalajm dhe kamionisteve
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Kurr rapt..:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Unë për të edukuar e mbaj veten, por të shtirur jo :)
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
po kur e meritojn pse jo, pastaj varet dhe cfare quan fjale ofenduese...secili i koncepton fjalet ndryshe.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
i kam fshi nga fjalori se jam me edukate .... kush thote arrogant ta marre mbrapsht ate fjale se nuk ja pranoj.. :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Yhh skane te mbaruar tek une
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Kam lexuar qe sipas nje studimi ata/o qe perdorin fjale ofenduese dhe te pista kane nje koeficient inteligjence me te larte se mesatarja.
 

Lauri

Anunnak
Kam lexuar qe sipas nje studimi ata/o qe perdorin fjale ofenduese dhe te pista kane nje koeficient inteligjence me te larte se mesatarja.
Ndoshta pse shkarkon te gjitha energjite negative..:) Ne kete rast funksionon ajo valvula e shkarkimit te tencionit qe krijohet mbrenda personit..
 
Top