ADELINA ISMAJLI - Skenderbeu

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FkvDh868Z9Q&feature=related]YouTube - ADELINA ISMAJLI - Skenderbeu - www.besfort.de[/ame]
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: ADELINA ISMAJLI - Skenderbeu

Adelina kendon mire , eshte vajze e zgjuar dhe e thjeshte.

Ledina Celon dhe Adelina Ismalin do vecoja si dy kengetaret (femra) me te mira shqiptare.
 
Top