A'dini not!? :P

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sole me kujtove nje ngjarje me nje shoqen time.
Ishim studente asokohe dhe iknim ne menyre te organizuar ne plazh
Marrim nje nga kto varkat me kembe dhe hipem nja 10 goca
Kishim kte tipen qe sja thosh hic, vetem se ne nuk dinim sa lool
Kur ishim ca thelle filluam po hidheshim nga varka , dhe kjo e fundit tundej e shkundej....po aq uleriste e kjo tipja au iuuu
Ne nje moment spo e duroja dot e i them njeres hajde me ler te bregu pare e ta nxjerre jashte se ju arrij me not pastaj
E beme ca prova aty me kte ,e i them doren te supi se notin e bej une.
Mire kjo noku
Ne kohen qe po beja per te kalu ate rripin e famshem qe nuk eshte as 1m ....ngaqe me ngaterronte komet e saja te te miat , i jap trupit i te zhytme per te dhene spunto
Kjo kujtoi se u zhyta e ma ka hip siper , e vetem bertiste xhaxhi xhaxhi ,po se ku ishte ky xhaxhi i zot e di
Une pija uje per 7 pale qejfe
Aty e besova qe i mbyturi te mbyt...
As vete se di cfare me shtyu e e shtyja nen uje gomaren per nga bregu , se i menje me thosh ta lija aty
Shpetum te dyja si perfundim , por mua me kapi nje ankth sa hyja ne det.
E me dukej sikur do mbytesha
Mu desh kohe te me kalonte ndjesia keqe...ama notin se lija lool
Kokekuqja e baywatch it :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E mir filloni ca pritni pra?‍♀️vera iku?

ps..mami i shoqes time thoshte..a kta politikana tan veq rrug po ndreqin e ni det se sollen ne kosov?2ore larg mo?
 
E mir filloni ca pritni pra?‍♀️vera iku?

ps..mami i shoqes time thoshte..a kta politikana tan veq rrug po ndreqin e ni det se sollen ne kosov?2ore larg mo?

Mos pi me thuaj asaj mames shoqes.. se e paska te rende pijen lol

vallaj ju duhet dhe nje det ne kosove.. vec gjeni vendin se me kova do e mbushim lol
 
  • Haha
Reactions: NGU

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mos pi me thuaj asaj mames shoqes.. se e paska te rende pijen lol

vallaj ju duhet dhe nje det ne kosove.. vec gjeni vendin se me kova do e mbushim lol
Po mir se benen rrugen e kombit..nuk do ishte keq ni kanal te uji ta sjellin ne ks..nje det duam ne jo ne. Cdo vend ..vetem nje na mjafton..se jemi gjynaf na popull i pas luftes ma?‍♀?
ps..sillen detin se vendin gati kemi?
 
Po mir se benen rrugen e kombit..nuk do ishte keq ni kanal te uji ta sjellin ne ks..nje det duam ne jo ne. Cdo vend ..vetem nje na mjafton..se jemi gjynaf na popull i pas luftes ma?‍♀️?
ps..sillen detin se vendin gati kemi?

ahahaha sa e madhe.. gjynah thot vendi i pas luftes,po ishte deti ne kosove,po erdhi ktej nga ne :p u tha andej nga ju.. gjith ujin e syrit kalter dhe Bistrices do t`a sjellim me Tubacion ne kosove,.te keni dhe ju Deti :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
ahahaha sa e madhe.. gjynah thot vendi i pas luftes,po ishte deti ne kosove,po erdhi ktej nga ne :p u tha andej nga ju.. gjith ujin e syrit kalter dhe Bistrices do t`a sjellim me Tubacion ne kosove,.te keni dhe ju Deti :p
Lum na se ju kemi o motra e vllezer andej kufirir..po ju jeni perla mo?

ps..po ik mo ju pleshtat
Si jepni e jo me det..koprrac gjirokastrit jeni gjith shqiperia?
 
Lum na se ju kemi o motra e vllezer andej kufirir..po ju jeni perla mo?

ps..po ik mo ju pleshtat
Si jepni e jo me det..koprrac gjirokastrit jeni gjith shqiperia?

un jam nga Fieri o Rahoveci Principat :p

Kolaq ke te tjere plot ketu...

pastaj me c`kam ne dore do ta bej :p Lumin e Semanit,Vjoses dhe nga deti Adriatik te sjellim uje per det n kosove :p

ej po Sinqerisht nuk pertoni te vini der ne Shqiperi per plazh? lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
un jam nga Fieri o Rahoveci Principat :p

Kolaq ke te tjere plot ketu...

pastaj me c`kam ne dore do ta bej :p Lumin e Semanit,Vjoses dhe nga deti Adriatik te sjellim uje per det n kosove :p

ej po Sinqerisht nuk pertoni te vini der ne Shqiperi per plazh? lol
Gjith ni brumi jeni po lere tani?

po ku te bejm plazh ne he??pastaj mos te ishte kosova ju do mbaroni nga varferia .

pra ne jemi zemer mir?nuk duam ne det se na dhimbeseni ju pastaj?

Ne mendojm per ju???
 
Gjith ni brumi jeni po lere tani?

po ku te bejm plazh ne he??pastaj mos te ishte kosova ju do mbaroni nga varferia .

pra ne jemi zemer mir?nuk duam ne det se na dhimbeseni ju pastaj?

Ne mendojm per ju???

Mos ja kaj qat non bre

Varferia ne? Thjesht te llogarisesh pasurit natyore qe ka shqiperia,lodhesh ti numerosh :p oj arf..

na kemi menduar per ju :p ju mendoni per vetin qe vini te kriposeni ktej :p se ju bie me lire se sa dikun jasht.
 

Endrra

VIP
Mfalni i cik .. me thirri kush mua ?
E lindur aty me byq ne det .. dhe o nene cme ka ber e ci kam ber detit .. ja me te u rritem u bem kaq
NOT cdo mengjes .. shpin .. flutut .. bretkos .
Ja ku eshte deti jam une ... dmth patjezer per mua u krijuan detrat ?
Me falni i cik per modestin
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mos ja kaj qat non bre

Varferia ne? Thjesht te llogarisesh pasurit natyore qe ka shqiperia,lodhesh ti numerosh :p oj arf..

na kemi menduar per ju :p ju mendoni per vetin qe vini te kriposeni ktej :p se ju bie me lire se sa dikun jasht.
Joo varferi po zibidi jeni pa kosovaret ju ??
Ju vertet keni shum vende te bukura..pastaj keni dhe poziten gjografike me te madhe..
Po cka se ju shkoni mbjellni hashash ?‍♀️Pastaj ja shoqja @Senseo shkon e tymos?‍♀️?
ps..ne mendojm per shendetin ton dhe ju sigurojm jetesen tuaj..ku keni pas ju hotele e gjith ato ndertesa moderne para 20vitev?‍♀️
Jeni me fat se na keni aq te mir neve??
 

Vvetoni

Larguar
Ja filluan komentet raciste per kosovaret, qe u shitni ujin e 50 centve per 3 euro, ose peshkun per 30 euro, qe sigurisht qe nuk eshte aq i fresket. Qe keni kupon tatimor te veçante per kosovaret. Shkerd.hate kosove na thonin dikur.
 
Joo varferi po zibidi jeni pa kosovaret ju ??
Ju vertet keni shum vende te bukura..pastaj keni dhe poziten gjografike me te madhe..
Po cka se ju shkoni mbjellni hashash ?‍♀️Pastaj ja shoqja @Senseo shkon e tymos?‍♀️?
ps..ne mendojm per shendetin ton dhe ju sigurojm jetesen tuaj..ku keni pas ju hotele e gjith ato ndertesa moderne para 20vitev?‍♀️
Jeni me fat se na keni aq te mir neve??

Po Pa hashash dhe Kokain s`ka leka oj Arfe..

na jemi te bekuar prej perendise :p

hashashi te ben mire per te fjetur gjume dhe te qeteson mentalisht oj Cik kosove.

Ju jeni me fat qe Shqiperia ka 200 e kusur km vije bregdetare dhe vini kriposeni ketu.. :p madje t`na thoni flm ne fund dhe te falenderoni Detin :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mir qe erdhen kosovaret dhe ne kuptuam ca esht Deti :p dhe po na pasurojne Cit. Arfenilla :p lol
Borgj na keni ?se veq duke mbjell ulli e tuj punun ne arat e koperatives ju ka shku jeta??

ps..mos i merrni ju tjeret afer zemres kto mubabete?
 
Ja filluan komentet raciste per kosovaret, qe u shitni ujin e 50 centve per 3 euro, ose peshkun per 30 euro, qe sigurisht qe nuk eshte aq i fresket. Qe keni kupon tatimor te veçante per kosovaret. Shkerd.hate kosove na thonin dikur.

Ktu jan fut shqiptari shqiptarit,ti thua kosovarit.. kosovaret jan mesuar me kto gjera..
 

Endrra

VIP
Ja filluan komentet raciste per kosovaret, qe u shitni ujin e 50 centve per 3 euro, ose peshkun per 30 euro, qe sigurisht qe nuk eshte aq i fresket. Qe keni kupon tatimor te veçante per kosovaret. Shkerd.hate kosove na thonin dikur.
Pse ne te Shqiperis na bej ulje valle ??
 

Endrra

VIP
Po ti ca ke se e merr afer zemres moj enderr?nese flasim per turkun ti nderhyn .tani dhe shakat i kthen me inat???
Jo ti e more per zemër.. une as te citova madje .. po e verteta ashtu eshte .. detet aty jane .. mos idhit ju vijne turist mjaft te keqen .. afer detit afer mbretit .. jo vetem ne .. kur skemi qen ne keni ber pushime ne Greqi psh ?
 
Borgj na keni ?se veq duke mbjell ulli e tuj punun ne arat e koperatives ju ka shku jeta??

ps..mos i merrni ju tjeret afer zemres kto mubabete?

opo per at pune s`jemi nga ai fshat ne..

pastaj po flet per kohe te enverit kur ti s`kishe lindur akoma,kur Ekzistonin Kooperativat dhe te ishe Kooperativist ishte grada me e larte :p

Arfo ju na keni me shume borxhe :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo ti e more per zemër.. une as te citova madje .. po e verteta ashtu eshte .. detet aty jane .. mos idhit ju vijne turist mjaft te keqen .. afer detit afer mbretit .. jo vetem ne .. kur skemi qen ne keni ber pushime ne Greqi psh ?
Po mir moj enderr ikni prap ne greqi e lena neve detin?
 
Top