A'dini not!? :P

Arfenilla

Themelues i Forumit
opo per at pune s`jemi nga ai fshat ne..

pastaj po flet per kohe te enverit kur ti s`kishe lindur akoma,kur Ekzistonin Kooperativat dhe te ishe Kooperativist ishte grada me e larte :p

Arfo ju na keni me shume borxhe :p
Po mir thua !se ju disa nuk keni dal ne arat e koperativeS..po keni ber rrugen me kazem e lopat..?‍♀️


ps Ktu e 20vjet keni fillu me ec me kohen..?me heret vetem mushkat keni pas transport..edhe tani keni do autobus ahuuu nga ata qe i ka harru hitleri?
Pra jeni me fat se keni kosoven fqinje dhe keni gjakun ton??
 
Po mir thua !se ju disa nuk keni dal ne arat e koperativeS..po keni ber rrugen me kazem e lopat..?‍♀️


ps Ktu e 20vjet keni fillu me ec me kohen..?me geret vetem mushkat keni pas transport..edhe tani keni do autobus ahuuu nga ata qe i ka harru hitleri?
Pra jeni me fat se keni kosoven fqinje dhe keni gjakun ton??

Qenke Nacionaliste e keqe ti Arfe,te dija te urte :p

Avash se kemi 30 vjet Demokraci,por thjesht vijm ere prej kokes sic vjen dhe peshku.. sepse me c`fare mbart shqiperia ne do ja kishim marr Zvicres ne kthese..

oj Arf po flet posht 89 me duket.. pastaj s`besoj ti ke jetuar at kohe.. duhet te kesh qene me bibiron :p kur ke ardhur per her t pare ne shqiperi?

dhe ju mos t`na kishit ne ne 98 e di vet ti :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Qenke Nacionaliste e keqe ti Arfe,te dija te urte :p

Avash se kemi 30 vjet Demokraci,por thjesht vijm ere prej kokes sic vjen dhe peshku.. sepse me c`fare mbart shqiperia ne do ja kishim marr Zvicres ne kthese..

oj Arf po flet posht 89 me duket.. pastaj s`besoj ti ke jetuar at kohe.. duhet te kesh qene me bibiron :p kur ke ardhur per her t pare ne shqiperi?

dhe ju mos t`na kishit ne ne 98 e di vet ti :p
E din notin ti??
 

Endrra

VIP
Edhe ti tek hekuri hekurosjes i pjek a? lool
Une pertova vallahi me nez soben.. edhe thash ju te shqipenis sdini bre ku edhte ndryshimi.. tja u 10 pak kto shpija se shtrenjt i keni ... ca po mlypet mua se paguni taxa juve ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
dhe notin me Eksodin e kosovareve e mesova :p

kur erdhet ju ne shqiperi ne 98 mesova notin :p :p

P.S Notin besoj e di mire.,madje dhe zhytje deri ne 12 meter futem me fryme :D :)
Avash qetsohu se e di se njher gjat gjith vitit ju ka len xhaxhi te laheni ne det??

Edhe ne se nuk kemi det e dim notin .se kemi drinin te paster kristal..??
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Une pertova vallahi me nez soben.. edhe thash ju te shqipenis sdini bre ku edhte ndryshimi.. tja u 10 pak kto shpija se shtrenjt i keni ... ca po mlypet mua se paguni taxa juve ?
Hekuri i hekurosjes eshte vetem per te hekurosur rroba. I madhi Nard Ndoka.
 
Avash qetsohu se e di se njher gjat gjith vitit ju ka len xhaxhi te laheni ne det??

Edhe ne se nuk kemi det e dim notin .se kemi drinin te paster kristal..??

Jo deri ne kte far pike jo.. Diskriminuese,do ashtusur atij Edi rames,ta bej me Taks ardhjen e kosovareve ne shqiperi e ta tregoj une ty qe me bilbilos.. 100 euro per person taks.. dhe shife ti a vini me ju,nga ti e para :p

shyqyr ju ka bekuar Perendia me Drinin,c`e doni Detin..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo deri ne kte far pike jo.. Diskriminuese,do ashtusur atij Edi rames,ta bej me Taks ardhjen e kosovareve ne shqiperi e ta tregoj une ty qe me bilbilos.. 100 euro per person taks.. dhe shife ti a vini me ju,nga ti e para :p

shyqyr ju ka bekuar Perendia me Drinin,c`e doni Detin..
Oo ne jemi miljoner mo vlla nga shqiperia?
Ne kemi ble arme ne shqiperi edhe ne kohen kur ishim te shtypur nga serbi e jo tani se pulav ju qesim euro??
 
Oo ne jemi miljoner mo vlla nga shqiperia?
Ne kemi ble arme ne shqiperi edhe ne kohen kur ishim te shtypur nga serbi e jo tani se pulav ju qesim euro??

Ju po,por nuk leshoni.. madje dhe ta fusni :D s`behet biznes me ju :D me perpara mendoni si te ta fusni pastaj si te beni biznes :D

Eksperienc kjo :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ju po,por nuk leshoni.. madje dhe ta fusni :D s`behet biznes me ju :D me perpara mendoni si te ta fusni pastaj si te beni biznes :D

Eksperienc kjo :D
Ishhhh se ne kemi eksperienca edhe me te dhimbshme se ju?pas luftes na keni rrjep lekuren nga kufi .tani nuk dinte robi eshte hajdut ligji apo maliqi??
 

Endrra

VIP
A u lodhe ti aaaa, veç ke Shen Tereza haej falas.lool
Nejse nejse.. kerkova per ma lir po skishte jo as ne Turqi .. se te ju mund te vij vet i 8 e paguaj sa per dy vete.. plus po mu prish koha .. mbledh rrobat e per 3 ore jam ne Mitrovic.. diku tjeter mi marrin paret edhe bore nese bjen ?
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Nejse nejse.. kerkova per ma lir po skishte jo as ne Turqi .. se te ju mund te vij vet i 8 e paguaj sa per dy vete.. plus po mu prish koha .. mbledh rrobat e per 3 ore jam ne Mitrovic.. diku tjeter mi marrin paret edhe bore nese bjen ?
Mire e ki ti.
Me ni makiato t'malle puth pagun ktu ke na ke te perfshira, parkingin, shezlongin, edhe nja afrikan puth te ban fresk me gjethe palme.
 
Top