A'dini not!? :P

Vvetoni

Larguar
SmartSelect_20200830-225725_Instagram.jpg

Mkallxoj njeri mu, be bojshin kta tShqipnise kurre skishin pas pa drite tbardha qe prej kur na te Kosoves shkojm atje, me qellim e kishin pas qit 5 euro taksen se ma mire me shkije e grek, ngom mu se aj i din senet.
 

Endrra

VIP
Shiko fotografinë 1753707

Mkallxoj njeri mu, be bojshin kta tShqipnise kurre skishin pas pa drite tbardha qe prej kur na te Kosoves shkojm atje, me qellim e kishin pas qit 5 euro taksen se ma mire me shkije e grek, ngom mu se aj i din senet.
Ket ramen qe perfiton ate 5 € e ke edhe shka edhe grek edhe turk edhe arab
Vetem shqiptar se ke thuj atij mikut lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo vetem i lini kontrambandistet me u udheheq.. hiqni njeri te Zotin e Leni tradhtaret qe kane vra nj tj .. nejse
??po pse nuk i hiqni ju ata se ju rrjepen?‍♀️
ne deri ti heqni ju nuk i heqim tont..Ne jemi si vllezerit binjak nuk bejm pa njeri tjetrin?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po he pra ke nji ore tu then qe na mbani ju .. jeni me te zgjuar ju .. edhe une po pres te beni shtet se ne e dime qe skemi pas kurre te tille lol
Tani e gjetem rrugen?na leni ne shtetin sa te behet bashkimi kombetar do bindeni se do ja kalojm europes..ju vetem pun fizik beni se nuk duam te ju mundojm me shum..ju kemi motra e vllezer te ❤️??
 

Endrra

VIP
Tani e gjetem rrugen?na leni ne shtetin sa te behet bashkimi kombetar do bindeni se do ja kalojm europes..ju vetem pun fizik beni se nuk duam te ju mundojm me shum..ju kemi motra e vllezer te ❤️??
Dmth me mendjen tuaj do na shpini ne europ dhe pune fizike tonen lol .. te ka humb udha ne oborr .. europen e ndertut ju qe tash 70 vjet neper zvicra e Gjermani .. e ne meqe i krym hallet tona .. kemi aq kryeminister te zgjuar sa do me nderhy per ndermjetsim me Lukashenkon ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Dmth me mendjen tuaj do na shpini ne europ dhe pune fizike tonen lol .. te ka humb udha ne oborr .. europen e ndertut ju qe tash 70 vjet neper zvicra e Gjermani .. e ne meqe i krym hallet tona .. kemi aq kryeminister te zgjuar sa do me nderhy per ndermjetsim me Lukashenkon ?
Mir nese doni. Pun qefi kjo ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po pertoj me lexu gjith kto postime, por nje pyetje kisha: Kush del vullnetar me me msu notin mua? :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
+
Merr një varg me speca dhe futu në det dhe mos ju lut askujtë ?
Titulli tek gazeta diten tjeter: Sheqerja nga Dublini gjetet e mbytur me nje varg specash ne qafe. Dyshohet qe specat te jene te vjedhura nga bacja e ZoteriaJuaj! lool
 
Di ca lloje di por shquhem per stilin zhyteeeeem e s'dal moooooo
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Normal qe di :):).
Edhe pse jam rritur ne nje vend malor,serish di not:):).
Eh sa me ka marre malli te qendroj nen uje:):).
 
Top