A'dini not!? :P

jana80

Super Moderator
Di not e skm frike nga peshkaqeni e i ruhem arres se kokosit :p
( imagjinoj kur ta lexoj kete koment pas shume kohesh e mos te mvaj mend qe lidhen dy tema ... )
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
jooo se me kap radari i grekut aty dhe me arreston, ma onash lool
Pune e madhe do vi Qirjako, me shkurret e tua ja ben menjen “gllenjke” ti , do thot ishte nje Gjermone aty n Ksamil, shala 7 meter, nuk e bera dot piso lol

Bej pllaq plluq aty n breg po he, do naj maqiato me shkumt ti tashi e di une lol

ta puç trurin ty dhe kesaj kellires @Shej
 

Marla

Quo Vadis!
Pune e madhe do vi Qirjako, me shkurret e tua ja ben menjen “gllenjke” ti , do thot ishte nje Gjermone aty n Ksamil, shala 7 meter, nuk e bera dot piso lol

Bej pllaq plluq aty n breg po he, do naj maqiato me shkumt ti tashi e di une lol

ta puç trurin ty dhe kesaj kellires @Shej
Kllir je vet :p

???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Si shpjegohet , qe sa here futem ketu ne fv ... gjithmone me del nje koment qe kemi bere bashke ne nje teme?
A mund te me ndihmosh?
Dua te te heq nga jeta ime forumore?
Quaje te bere!
Moni pirdhet nga dera jashte lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo jooo.... nese eshte situata kaq e rende..... me mire nje mon e parfumosur?
You smell flower??
Per momentin ofrojme love from chloe lool

Rruges tjeter do ofrojme flower from kenzo lool
 
Top