Adoleshentet

Soldier Of Fortune

In the arms of destiny!
Adoleshentet eshte nje forum i vogel por shume interesant. Ne date 21 mbush pese muaj nga dita e krijimit. Eshte shume modest. Ne kto pese muaj ka pasur 75.000 replika, jane hapur rreth 900 tema dhe jane krijuar shume shoqeri te reja. E vecanta eshte se shume antare te forumit nga Tirana, Durresi dhe Elbasani jane takuar personalisht me njeri-tjetrin duke u bere miq te mire.

Adresa eshte kjo
www.adoleshentet.lovelyforum.net
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
edhe ti je ne mesin e ketyre ... ? se po e shoh nje antar me Nickname si ti :(
 

simaps07

Kaos Veritus Dextroyer
Si shume METALLARSA me duken keta Adoleshentet:bum:bum:bum
Shi kur te nxjerrin qesen e .........................:dance::dance::dance: :dance:
Por me siguri eshte te fotoja e dyte:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
 
Redaktimi i fundit:
Top