اfarë premtuan dhe ç’arritën kuqezinjtë në Olimpiadë

xhebrail

Mangup me Licenc
Tani qe jemi materialiste jemi por sportistve ju jap te drejte se nuk marrin ato qe marrin ne nje shtet te huaj dhe thote kariera ime si atlet eshte 10 vjet pastaj skam cbej me mire marr ato pare nga jashte dhe jetoj si njeri se atlete kemi patur dhe kemi e kane treguar fuqine e tyre jashte ;)


Qe i bjen se nuk ju ka honger per shtet po vetem per Pare ...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Ne fakt shume mire paskan dale . Ka konkurence te madhe ne lojrat olimpike dhe puna eshte se te gjithe duan te jene te paret. Rendesi ka pjesmarrja.

Mos ja fut kot...
Qfare pjesemarrje...
Duhen medalje.. se edhe shtetet me te varfera ne bote kan marr pjes
 

bora dr

100%shqiptare
nuk mund te thuash qe keta tanet luajn vetem per lek ose em mire mos i pergjithsojm te gjithe..po degjoja nje dite ne tv nje peshngritese shqiptare qe vetem per te luajtur per flamurin kuq e zi nuk pranoi oferten e bere nga shteti turk.....konkluzioni---shteti jon ende nuk ju kishte krijuar atyre kushte normale per stervitje,investime fonde etje etj
 
Top