Agjencia e ‘çifteve të humbura’

Desa

Felix - Culpa
E1361737-C638-4AEF-A6BC-B6A8EBB70046.jpeg

Pasi ka shumë ankesa nga së paku njëra palë e çifteve, ja pra të hapim një Agjenci të mirëfilltë, ku mos tjetër, së paku të lehtësojmë javën me biseda, eventualisht gjetje të çiftit të humbur. ?

E fillojmë me kërkesën e @ZoteriaJuaj .
@Hope e dashur ? të lutem e përgjerohem, së paku një fjalë të mirë hudhe. Patjetër se një ditë do shpërblehesh për veprën e mirë ?
 

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Po pse moj jet me torturon keshtu, dikush na ka ba magji, taman afrohemi, ndodhe diqka mu largu, qeshtu taman tu ta fut unazen, nuk te beri ne gisht, edhe mbrem duke u knaq ne vend shtratit, desh i thyem kockat kur u rexum :D


original.gif
????????????
 

Attachments

  • original.gif
    original.gif
    2 MB · Shikime: 0
  • original.gif
    original.gif
    2 MB · Shikime: 0

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Shiko fotografinë 1762371

Pasi ka shumë ankesa nga së paku njëra palë e çifteve, ja pra të hapim një Agjenci të mirëfilltë, ku mos tjetër, së paku të lehtësojmë javën me biseda, eventualisht gjetje të çiftit të humbur. ?

E fillojmë me kërkesën e @ZoteriaJuaj .
@Hope e dashur ? të lutem e përgjerohem, së paku një fjalë të mirë hudhe. Patjetër se një ditë do shpërblehesh për veprën e mirë ?
Hahahahah me lot
Je njeshe
Per koke tatevevtimen
 

Ber

Antarë i Respektuar
Dua te bej nje denoncim te kjo agjensia e inteligjences per ciftet e humbura! Kerkoj Gruan, eshte e gjate 1.80, kur kalon na pershendet, tak e tak ,tak e tak, o xhinkalle ndalu pak. Hajt taka taka ,hajde se u plaka.............lere fare se ngaterrova denoncimin me kengen???
 

Hope

◕‿◕
Shiko fotografinë 1762371

Pasi ka shumë ankesa nga së paku njëra palë e çifteve, ja pra të hapim një Agjenci të mirëfilltë, ku mos tjetër, së paku të lehtësojmë javën me biseda, eventualisht gjetje të çiftit të humbur. ?

E fillojmë me kërkesën e @ZoteriaJuaj .
@Hope e dashur ? të lutem e përgjerohem, së paku një fjalë të mirë hudhe. Patjetër se një ditë do shpërblehesh për veprën e mirë ?
Une nuk bej dot asgje, ka qene nje vendim pa lejen time, kam qene e detyruar te martohem pa mare ne konsiderat ndjenjat e zemres time!!!
Me vjen keq per @ZoteriaJuaj por nuk mund te jem ne lartesine e kerkesave te tij e as ti bej recel :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Une nuk bej dot asgje, ka qene nje vendim pa lejen time, kam qene e detyruar te martohem pa mare ne konsiderat ndjenjat e zemres time!!!
Me vjen keq per @ZoteriaJuaj por nuk mund te jem ne lartesine e kerkesave te tij e as ti bej recel :p
Te dyja si me rene llotaria

Por as nje numer fare?


Sa i mallkaur paskam qene :p

Por te pakten ma permende njehere emrin
Mund te vdes i lumtur tani
 

Desa

Felix - Culpa
Une nuk bej dot asgje, ka qene nje vendim pa lejen time, kam qene e detyruar te martohem pa mare ne konsiderat ndjenjat e zemres time!!!
Me vjen keq per @ZoteriaJuaj por nuk mund te jem ne lartesine e kerkesave te tij e as ti bej recel :p
Në fillim të falenderoj që u paraqite dhe me një arsye të pranueshme.
Eh kështu vuajn të rinjtë me traditat e moçme. Rroftë demokracia dhe vetëzgjedhja. ?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Në fillim të falenderoj që u paraqite dhe me një arsye të pranueshme.
Eh kështu vuajn të rinjtë me traditat e moçme. Rroftë demokracia dhe vetëzgjedhja. ?
:O


Mendova se ishe me mua
Ti je me ate
Gjithmone me tradhetoj me femra
Njehere nicktjeter njehere hop
 

Desa

Felix - Culpa
:O


Mendova se ishe me mua
Ti je me ate
Gjithmone me tradhetoj me femra
Njehere nicktjeter njehere hop
Me ty isha! Prandaj edhe e thira të sqarohet për ‘humbjen’.
Por, jam kundër çiftimeve pa dashuri. Kjo do të thotë që ta dua të mirën e dua të të shoh të lumtur. ?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Me ty isha! Prandaj edhe e thira të sqarohet për ‘humbjen’.
Por, jam kundër çiftimeve pa dashuri. Kjo do të thotë që ta dua të mirën e dua të të shoh të lumtur. ?
Sa keq
Une e kisha ne mendje ta rrembeja e te humbinin ne nje ishull te pazbuluar deri sa te thonte po.

Pastaj do te beja nje cerr cerr te vije te na shpetoje me anije
 
Top