Ah moj Femer.

WxP

Hidrauliku
Sa vuan o Nardi lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shum shkrim i bukur dhe prekës. Ohh ç’trishtim! 😂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Eh si bohet bloger tjetri. mjafton te permende krijesen femer dhe direkte 🤣
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Kur Thash un je bloger jo ti. 🥰
Kur me ka genjy nojhere intuita mu heeeee. 🤪
 

Tema të Ngjashme

Top