اiljeta del topless në Karaburun

Abisi

larguar
ciljeta-505x350.jpg

Megjithëse sezoni veror shenjon kulmin e axhendës artistike të këngëtarëve shqiptare, për shkak të koncerteve brenda dhe jashtë vendit, duket se kjo nuk e ka penguar aspak këngëtaren اiljeta Xhilaga që t’i dorëzohej oazit të relaksit në një nga plazhet e veçanta të jugut, siç është edhe gjiri i Karaburunit.

Pa të birin e vogël Fernandon, ajo ka preferuar të shijojë disa ditë pushimesh nën rrezet e diellit, e në shoqërinë e mikeshave të saj, shkruan revista ‘Story’.

Natyrisht, që hiret e saj trupore, dhe format bombastike nuk i kanë shpëtuar syrit të vëmendshëm të paparacëve, të cilët kanë fokusuar disa nga momentet më të nxehta të performancës trupore të këngëtares, shtrirë në bregun e detit pa u shqetësuar për vëmendjen e plazhistëve rrotull, apo duke u larë në det.

Por, momenti më pikant, është ai i heqjes së reçipetave të kostumit të banjës, për t’u shtrirë topless në shezlong, ndërsa bën selfie me celularin e saj.

(d.b/BalkanWeb)
 

MasteR

I'm offline
Titulli: اiljeta del topless në Karaburun

C.ca per top les ka kjo pfff
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: اiljeta del topless në Karaburun

Mire ka bere,gjoksi ka nevoje per rreze si cdo pjese tjeter e trupit.
Ne duhet ti dashurojme pjeset e turpit tone te gjitha njelloj.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: اiljeta del topless në Karaburun

Mire ka bere,gjoksi ka nevoje per rreze si cdo pjese tjeter e trupit.
Ne duhet ti dashurojme pjeset e turpit tone te gjitha njelloj.

Prandaj tomy & xheri kurr nuk vishen Veq kur bejn plazhlol
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: اiljeta del topless në Karaburun

cfare ka kjo per tu bere lajm,cbudallenj...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: اiljeta del topless në Karaburun

S'shof noi gjoks jashte une? :fiu:
Rripat e reçipetave nga mbrapa ashtu i zgjidhim t'gjith!
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: اiljeta del topless në Karaburun

Super lajm !
 
Kte vit do dali me ballkon ne ballkon :p
 

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Shiko fotografinë 1427672

Megjithëse sezoni veror shenjon kulmin e axhendës artistike të këngëtarëve shqiptare, për shkak të koncerteve brenda dhe jashtë vendit, duket se kjo nuk e ka penguar aspak këngëtaren اiljeta Xhilaga që t’i dorëzohej oazit të relaksit në një nga plazhet e veçanta të jugut, siç është edhe gjiri i Karaburunit.

Pa të birin e vogël Fernandon, ajo ka preferuar të shijojë disa ditë pushimesh nën rrezet e diellit, e në shoqërinë e mikeshave të saj, shkruan revista ‘Story’.

Natyrisht, që hiret e saj trupore, dhe format bombastike nuk i kanë shpëtuar syrit të vëmendshëm të paparacëve, të cilët kanë fokusuar disa nga momentet më të nxehta të performancës trupore të këngëtares, shtrirë në bregun e detit pa u shqetësuar për vëmendjen e plazhistëve rrotull, apo duke u larë në det.

Por, momenti më pikant, është ai i heqjes së reçipetave të kostumit të banjës, për t’u shtrirë topless në shezlong, ndërsa bën selfie me celularin e saj.

(d.b/BalkanWeb)
Keto po qe kan qene lajme ne ate kohe ???????????
 
  • Haha
Reactions: D.

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Jo mi se ne 2016 qeka publiku . Noj rilindas me siguri . Lol
Hajde nxihemi cik Hajde se ohhhhhh ça dielli ktu sot . Kam me dal cullak qafsha Cilin lol lol
 

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Jo mi se ne 2016 qeka publiku . Noj rilindas me siguri . lol
Hajde nxihemi cik Hajde se ohhhhhh ça dielli ktu sot . Kam me dal cullak qafsha Cilin lol lol
Prit se erdha sa te ngrihem nga krevati tlaj syt te haj mengjes ,te bej punet,te bej dreken te vi ta pijm nje kafe e lloqe kavaje .????????
 

elle

Chill
e kam pa iher na blloku kte cilin … nuk ishte ndonje gje sac duket ne tv
 
Top