• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ajnshtajni” i Vlorës

fv83

Banned
Agim Hyseni nga Vlora
Në Vlorë e thërrasin Ajnshtajni, për shkak të ngjashmërisë që ka në portret me një nga shkencëtarët më të mëdhenj të shekullit të 20-të.

Për këtë, Agim Hyseni thotë se ndihet mirë, ndërsa të gjithë e njohin si mjeshtërinë e hekurit.

Prej 55 vitesh, ai transformon çdo copë metalike në vepër. Tashmë është rreth të 70-tave dhe ka vite që po përgatit të birin për t’i lënë stafetën.

Videon mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm:
http://www.botasot.info
 
Sikur te kishte dhe trurin e Ajnshtajnit do te ishte nje mrekulli per ate vend po ce do se kshu per nga pamja edhe sozine e David Beckham gjen...
 

Opium

Dyrrah
Kam nje komshi qe i ngjaj Sadamit , duhe ti bej ndonje dit ne foto ta nxjerr ketu lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Duket, koke paska :p
 
Top