Aksesori juaj preferuar!

unazat fiksim , por nje vendos gjithnje
haha. dhe une i kam qef por vec rrethin e t'fejeses mbaj. lool
meplqejne e kto rrethat qe vehen ca siper ca cik me poshte.. si ktu ne foto por m'tha "." iher: mos mu boj si arixhofke. ene i hoqa :(

74a7346713f1e80b1f3b3958f53cc6d8.jpg
 
haha. dhe une i kam qef por vec rrethin e t'fejeses mbaj. lool
meplqejne e kto rrethat qe vehen ca siper ca cik me poshte.. si ktu ne foto por m'tha "." iher: mos mu boj si arixhofke. ene i hoqa :(

74a7346713f1e80b1f3b3958f53cc6d8.jpg
jojo sjane stili im kto, nje unaze te gishti i dyte e aq , ama i kam fiksim
 
Nuk para mbaj shume gjate dites .. por nese dal kam gjithmone ose nje unaze te madhe ..ose vethe .. kaq jane aksesoret se behen shume pastaj .
Nje nder unazat e mija te preferuara eshte kjo .
E bleva ne Stamboll .. natyrisht ma shiten per flori 😜Screenshot_20211126-111948_Instagram.jpg
 
ah medet. :( ajo 10 euro ben maksimumi. Po mire te behet, mund tme kishe bo noj ze edhe dilnim bashke :p
Edhe e bleva ne Boutique 😝.. po aq kisha kohe une 2 net.. nje nate isha duke ber dasem ne anije pergjate Bosporus...
E dija qe po ma hidhnin .. po me pelqeu Design qamet 🤣
 
Edhe e bleva ne Boutique 😝.. po aq kisha kohe une 2 net.. nje nate isha duke ber dasem ne anije pergjate Bosporus...
E dija qe po ma hidhnin .. po me pelqeu Design qamet 🤣
po hec se e kane kuptu dhe ata qe vjen me euro ti. 100 euro i ke si 100 lira :D (pra 10 euro) tani ja vle me shku andej. ka vajt 1 euro=15 lira
 
po hec se e kane kuptu dhe ata qe vjen me euro ti. 100 euro i ke si 100 lira :D (pra 10 euro) tani ja vle me shku andej. ka vajt 1 euro=15 lira
Se di ... po me gjate mbajti llaku i modelit te flokeve, se u bera e bukur atje ..se sa floriri i unazes 🤣
Gjithsesi per aq sa ishte ishte mbreslenese 🥰
 
Top