Albanian DeeJay WebZone

FloriDj

Antar Aktiv
kadal re kadal ti :D kan njel infot pa von re se gjojnat e tjera i kam von sikur se ke pa ;)

kqyre kqyre se fundja funit jam tu i bo gati te gjitha vetem :D kshuqe do kohen e vet
 

FloriDj

Antar Aktiv
u te hongert damllaja thash se ca kishe per ato so na i prob i modh re se e di une qe ta ka qefi per ibizza :p hihihihih
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
e habitshme se si more flori...ti punoke,,te pakten po shikoj punen qe ben ketu per ta perhapur forumin tat....por akoma vetem 40 antare!!!!
$o antare jane vetem miqte qe kemi ne net....
Shiko e gjej ndonje menyre spammi se perndryshe nuk po te shikoj qe te shkosh perpara :)
Respekte
 

FloriDj

Antar Aktiv
Titulli: Albanian DeeJay WebZone

cold fire kohet e funit skam pat shume kohe te merrem me forumin po tani kom fillu te bej disa gjera :D ne plus kot si thone gjojnat e mira kadal e kadal :D me u habit qe me shume kam vizita se sa regjistrime :D

po jam duke u munduar gjithashtu te bej dhe sia projekte te vogla si
Albanian DeeJay WebZone Albums
dmth albume te nxjerra nga dj ne i publikojn aty psh sic i publikon ne top albaniaradio
mix 2 mix te aldos etj gjera te tilla po qe mund te shkarkohen online dhe jo te blehen ne treg :D

shife si e kam rregullu tani ne mjep na i menim :D

respekte
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Albanian DeeJay WebZone

futi ca rrena se ke me hec perpara se shqiptari vdes per mashtrime :)
 
Top