Albanian natural body

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
si te kemi nje trup te rregullt dhe natyral ?

per kete duhet te interesohet c'do kush sepse shendeti i mire nuk barazohet me asgje,

kam vene re se shum shqiptar po shendoshen kohet e fundit ku eshte arsyeja?

mund te sjellni trupat shqiptar me te rregullt qe keni pare qofshin femra apo meshkuj ne kete teme.
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
[youtube]4h-YAStwbeE[/youtube]

[youtube]p2_vMEISmJY[/youtube]


[youtube]bLwURF3AVxA[/youtube]


[youtube]cbxGCbrBAu0[/youtube]
 
Last edited by a moderator:

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Nga i vure re shqiptaret ti nga web,apo i ndjek nga prapa se nuk ka shqiptar te te beje ty per mik apo shqiptar.
 

AjSi

...
Erkand Qerimaj...

610x.jpg
 
Top