Albërie Hadergjonaj -"COVID-in e hodhën nga lart me avionë"

-640-0-6036de1c4d3ed.jpg
Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin “NIN” që transmetohet në Klan Kosova, ku ka rrëfyer detaje nga jeta e saj profesionale dhe personale.


Albërija deklaroi se ajo ishte ndër të parat që u infektua me koronavirus në shkurt të vitit të kaluar, në një kohë që COVID sapo kishte nisur të shpërndahej në të gjithë botën.


Ka qenë një periudhë e frikshme, që unë isha në një shtëpi vetëm dhe njerëzit vdisnin. Dhe aty më ka zhgënjyer Amerika pak sepse unë e dua Amerikën shumë dhe thoja:

Si ka mundësi qe njerëzit te vdesin ne Amerike kështu, por edhe atje u bë çdo gjë politike, sepse merrnin 1.2 milion dollar për çdo pacient që ishte me COVID-19 dhe i vinin ventilatorin dhe kanë bërë para pafund”, ka rrëfyer Hadërgjonaj.

Hadergjonaj hodhi dyshime të forta mbi shfaqjen e virusit, dhe e ka etiketuar atë si diçka të orkestruar dhe jo të zhvilluar në formë natyrale.

Unë mendoj se ai virus kur u hodh në fillim, sepse ai është hedhur me aeroplanë, e kanë shkatërruar botën, ka qenë shumë intensiv dhe shumë i fortë dhe unë e kam përjetuar shumë keq, kështu që të kenë shumë kujdes njerëzit, sepse nuk është shaka.

Sepse këtu thonë njerëzit ‘A shaka është, grip është, jo nuk është e vërtetë, është një virus që për ata që kanë një imunitet të dobët mund t’iu lëjë pasoja nëse shpëtojnë, po mund t’jua marrin edhe jetën”, është shprehur këngëtarja Hadërgjonaj.

Lajmifundit.al
 
Duket shume femer e zgjuar e me karakter keshtu! I dika te gjitha

Mernin 1.2 milion dollar për çdo pacient që ishte me COVID-19 dhe i vinin ventilatorin dhe kanë bërë para pafund”
Po kete nga e nxorri? Se 1.2 milion dollare eshte nje shume kolosale, per dike qe e ke shtruar me muaj (sado ventilatora e ilace ti kesh vene...).

Ne sduhet te quhemi me shqiptar por "ekspert ne cdo fushe" ose te "shumeditur e te ndritur ne cdo fushe" :p
 
Duket shume femer e zgjuar e me karakter keshtu! I dika te gjitha


Po kete nga e nxorri? Se 1.2 milion dollare eshte nje shume kolosale, per dike qe e ke shtruar me muaj (sado ventilatora e ilace ti kesh vene...).

Ne sduhet te quhemi me shqiptar por "ekspert ne cdo fushe" ose te "shumeditur e te ndritur ne cdo fushe" :p
Ose ne nje fjale te vetme "Gjitholog"
 
Duket shume femer e zgjuar e me karakter keshtu! I dika te gjitha


Po kete nga e nxorri? Se 1.2 milion dollare eshte nje shume kolosale, per dike qe e ke shtruar me muaj (sado ventilatora e ilace ti kesh vene...).

Ne sduhet te quhemi me shqiptar por "ekspert ne cdo fushe" ose te "shumeditur e te ndritur ne cdo fushe" :p
Ka bere research ke WHO ne gjeneve :D
 
Duket shume femer e zgjuar e me karakter keshtu! I dika te gjitha


Po kete nga e nxorri? Se 1.2 milion dollare eshte nje shume kolosale, per dike qe e ke shtruar me muaj (sado ventilatora e ilace ti kesh vene...).

Ne sduhet te quhemi me shqiptar por "ekspert ne cdo fushe" ose te "shumeditur e te ndritur ne cdo fushe" :p
Cili është opinioni i shkencëtarëve britanikë për botoksin dhe operacionet plastike, kane efekte anësore ne tru? Si psh shkarje ledhi etj? Apo thjeshtë mosha bo të veten lool lool
 
Cili është opinioni i shkencëtarëve britanikë për botoksin dhe operacionet plastike, kane efekte anësore ne tru? Si psh shkarje ledhi etj? Apo thjeshtë mosha bo të veten lool lool
Sipas te dhenave te fundit te publikuara ne nje artikull te shkenctareve britanik, mikropartikula silikoni emigrojne drejt trurit duke ndaluar transmetimin efikas te neuronave. Me moshen gjerat perkeqsohen.
Ps: skane bere akoma studim nqs dhe ngjyra flokeve influencon a jo mikropartikulat :lol:
 
hahahahahahahaha,pse mos qendroje si hipoteze,kane bere ajrin me radioaktivitet te virusit.
E kete e kan arritur duke e hedhur me avion,me duket ok hahahahahahahahahha
 
Top