Albpiratet.com vazhdimi i albwzone.com

CoLd FiRe™

|Pirat|
Kemi vetem pak dite qe ne bashkepunim me disa miq te vjeter dhe te rinj kemi vendosur te hapim nje faqe te re shkarkimesh! Do te thoni se kjo nuk eshte efikase... Ndoshta.. Por cdo vend ne bote ka me shume se nje faqe te tille.

Ideja eshte te mundesojme nje faqe ku do te gjeni fare lehte gjithcka per shkarkim ne pc tuaj, e dime se kjo gje nuk eshte (shume) e ligjshme, por ama duhet te pranojme se kjo gje ndodh kudo ne bote sot dhe eshte e domosdoshme per nje shume te madhe personash qe e vizitojne internetin!
Mendojme qe te krijojme nje gje te perafert me albwzone.com qe e kisha hapur po une, por tani me nje bashkepunim me te gjere ne menyre qe te eleminohen edhe problemet qe kishim ne te shkuaren.

Nese ju pelqen si ide mund te na vizitoni dhe te beheni dhe antare tek ne!
Gjithashtu jane te mirpritura dhe sugjerimet apo keshillat tuaja!

Respekte per te gjithe dhe vizitoni : Albpiratet

Duhet ta dini se perkrahja juaj do na shtyje akoma me tej :)
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Albpiratet.com vazhdimi i albwzone.com

Kemi bere gjithe ato punime!
Nuk keni ndonje koment per ne?!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Albpiratet.com vazhdimi i albwzone.com

Edi ate qe ka emrin tim e keni vene gje pashe vetem sezonin e pare .....
 
Top