• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Milanisti

Larguar ✌👋

Shefi lokal i policisë në një zonë të Parisit, është therur me thikë në orët e mbrëmjes të ditës së hënë, para shtëpisë së tij, ndërkohë që agjencia e lajmeve e grupit Shteti Islamik, Amaq, tha se ky grup është përgjegjës për sulmin.

Bashkëshortja e policit është vrarë po ashtu brenda shtëpisë së çiftit në Magnanville, rreth 50 kilometra në veriperëndim të kryeqytetit francez. Djali tre vjeçar i çiftit të vrarë shpëtoi, ndërsa policia vrau sulmuesin gjatë ndërhyrjes.

Dëshmitarët u thanë hetuesve se sulmuesi mund të jetë brohoritur “Allahu akbar” (Zoti është i madh) ndërsa e qëlloi policin disa herë më thike. Më pasi ai u fut në shtëpi dhe vrau edhe gruan.

Shpërthime të fuqishme janë dëgjuar në vendin e ngjarjes, ndërsa njësitë e posaçme të policisë ndërhynë pas dështimit të negociatave me sulmuesin. Trupat e sulmuesit dhe gruas së policit u gjetën brenda në shtëpi.

Autoritetet ende nuk e kanë bërë të ditur identitetin e sulmuesit e as të viktimave. Prokurori i çështjes Vincent Lesclous, tha se “nuk dihet asgjë me siguri lidhur me motivet e sulmuesit”./tvklan.al
 

Lauri

Anunnak
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Allahu akbar thote edhe Trump ne usa nqs fiton.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Po beheni pak bajat me isis kudo. hapni ndonje teme te bukur aman, dhe tema kreative :)
 

Milanisti

Larguar ✌👋
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Soul,e ke fushen e lire per te hapur sa tema te duash,te bukura,kreative :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Soul,e ke fushen e lire per te hapur sa tema te duash,te bukura,kreative :)
Shiko se edhe une bashkohem me Soul...na u lodh syri me lajme te kesaj natyre, me mire ato me pula e gjela sesa keto.
Pse jo dicka nga ku te mesojme e ndonje gje....na u be stomaku grope qe ne mengjes ,sikur te jemi shtatezana lol
 

Milanisti

Larguar ✌👋
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Shiko se edhe une bashkohem me Soul...na u lodh syri me lajme te kesaj natyre, me mire ato me pula e gjela sesa keto.
Pse jo dicka nga ku te mesojme e ndonje gje....na u be stomaku grope qe ne mengjes ,sikur te jemi shtatezana lol

Kam nje ide,a do ishte me mire te mbyllej fare nen forumi me lajme nga ISIS?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Nuk do ishte keq. E di pse? Se ne lajmet i lexojme ne webe. Ketu duam te diskutojme. Ca mund te themi ne per ISIS. 1 miljon her i kemi denu. Eshte e njeta tematike i njeti personazh.

abis. E di qe jam e lire. Madje se kam me ty. Ti shpesh sjell tema sh te bukura. Mos me keqkupto :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Kam nje ide,a do ishte me mire te mbyllej fare nen forumi me lajme nga ISIS?
Edhe une them se ke keq....dhe e di pse , sepse deri me tani sa kemi krijuar konflikt kot...dmth pavaresisht temes per ISIS, duke pare qe asnje nuk i mbeshtet...i jemi drejtuar antareve tane besimtare per te kerkuar tek ata pergjegjesi qe si kane.

kshu e shoh une.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Nese dikush vret por me pare thot Obama sipas ksaj llogjike do te thot qe e ka dergu obama lol
 

Lauri

Anunnak
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Anormale. Cfare do thote frum per ju, vetem vend ku ka tema lojrash e defrimi?
Nuk e kuptoj pse klikoni ne tema qe nuk jeni te interesuar..! Ka ca tema ketu qe ndonse ka mjaft vite qe jam ketu nuk i kam hapur kurr, o te tjera nje here ne 6 muaj (perfshire edhe ndonje teme timen). Po nuk me shko mdermend aspak te bej nje propozim te till lol

ky eshte forum, arkiv informacionesh nga me te larmishmet ku secili gjene vendin e vet. E njejta gje vlen edhe per mendimet qe jepen neper postime qe shume kujt nuk i pelqejne sepse nuk jane te te njejtit mendim.

Hapni tem dhe mbusheni plot, cfare do lloje ngjyre cofshin ata.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Anormale. Cfare do thote frum per ju, vetem vend ku ka tema lojrash e defrimi?
Nuk e kuptoj pse klikoni ne tema qe nuk jeni te interesuar..! Ka ca tema ketu qe ndonse ka mjaft vite qe jam ketu nuk i kam hapur kurr, o te tjera nje here ne 6 muaj (perfshire edhe ndonje teme timen). Po nuk me shko mdermend aspak te bej nje propozim te till lol

ky eshte forum, arkiv informacionesh nga me te larmishmet ku secili gjene vendin e vet. E njejta gje vlen edhe per mendimet qe jepen neper postime qe shume kujt nuk i pelqejne sepse nuk jane te te njejtit mendim.

Hapni tem dhe mbusheni plot, cfare do lloje ngjyre cofshin ata.
Shiko se merr kot ndonjehere ti.
Nuk tha askush qe jane tema "Anormale", por mesa duket te foli e ty zeri i brendshem ne kete rast.
Gjithsesi ideja ishte e qarte te pakten nga ana ime .
Nuk dhashe urdher askujt te mos sjelle tema, apo e me keq mos komentoj...nga i nxorre keto?
Thjesht mendova se keto temat e ISIS, mendoj se nuk ke cfare te mesosh...pervec sesi te vrasesh njerez!

Megjithate pa merak se nuk e heqim rubriken e ISIS.....shfry gjithe talentin tend ...se mllefin sdi ne te ka mbetur ende.

Shendet
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Na mac mac miiiaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :mace:

He ore edhe ju pse merrni kot ndonjehere :gat:

Sa gallate lol lol
Ruju se edhe ty ka me te shperthy naj gja ndor naj dite lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: “Allahu akbar”, anëtari i ISIS ther policin dhe gruan e tij në Francë

Thjesht mendova se keto temat e ISIS, mendoj se nuk ke cfare te mesosh...pervec sesi te vrasesh njerez!
Presin ndoshta dikush te paraqitet Pro Isis, dhe pjesa tjeter tmos postoje, pastaj te thone sic kane thene: "Ku jane muslimanet e forumit qe nuk i denuan keto vrasje".
 
Top