Ambasadori, Uidhers: Zgjedhjet barazim, qeveria e re do kohë të formatohet

xxl

IT Professional
withers%2C%20ambasador.jpg


TIRANث- Ambasadori i ShBA-së në Tiranë, Xhon Uidhers ka dhënë një intervistë për zgjedhjet në Shqipëri, ku ka nënvizaur se PD dhe PS dolën 50 me 50 për qind në këto zgjedhje. Sipas tij, koalicioni qeveritës do të dojë kohë të formatohet. "Kushdo qoftë ai ka një përgjegjësi shumë të madhe, pasi elektorati nuk e votoi maksimalisht, por përgjysëm", vlerësoi Uidhers. Po kështu ai ka folur edhe për ditën e votimit apo ditët e numërimit të votave. Në radhë të parë, Uidhers i kërkon KQZ-së të jetë profesionale dhe jo partiake pasi ka një mision të madh në dorë.
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
withers%2C%20ambasador.jpg


TIRANث- Ambasadori i ShBA-së në Tiranë, Xhon Uidhers ka dhënë një intervistë për zgjedhjet në Shqipëri, ku ka nënvizaur se PD dhe PS dolën 50 me 50 për qind në këto zgjedhje. Sipas tij, koalicioni qeveritës do të dojë kohë të formatohet. "Kushdo qoftë ai ka një përgjegjësi shumë të madhe, pasi elektorati nuk e votoi maksimalisht, por përgjysëm", vlerësoi Uidhers. Po kështu ai ka folur edhe për ditën e votimit apo ditët e numërimit të votave. Në radhë të parë, Uidhers i kërkon KQZ-së të jetë profesionale dhe jo partiake pasi ka një mision të madh në dorë.

shko mer ti buz viq amerikan i qelbur se po han naj plumb meth 50% me 50% thote ky.
 

TIGRI

Anëtar i ri
i kishte syzet ky kur i lexoi % e mandateve,duhet te nderroje gjamat,o burrel qoja dy bytha gotash e ti nrroje gjamat e syzeve.
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
i kishte syzet ky kur i lexoi % e mandateve,duhet te nderroje gjamat,o burrel qoja dy bytha gotash e ti nrroje gjamat e syzeve.

hahahahhahaa

asht ba ky prapanic meksikani duke u futur ne c'do qelize te shqiptareve..
 
Top