• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Guest20

Offline✌
chris-brown-525x350.jpg

Reperi i famshëm amerikan i surprizoi të gjithë kur në Instagramin e tij, në 14 qershor publikoi datat e ardhshme të shfaqjeve që do të mbante.
Mes një serie koncertesh kryesisht në Spanjë, Chris Brown, kishte vendosur të kalonte edhe nga Shqipëria.

Ish-i dashuri i Rihannas, në një publikim zyrtar bëri me dije se në 8 korrik do të ishte në Durrës.

8 korriku erdhi.

Shfaqja do të mbahet në një club të njohur.
Clubi në rrjetin social Facebook ka bërë publike çmimet për këdo që do të shoh këngëtarin e tij të preferuar.
“Merrni shokët dhe shoqet, të dashurat, njerëzit që ia kaloni bukur! Mblidhuni dhe bëhuni super grupi i natës së 8 korrikut sepse ky event
internacional ndodh vetëm një herë në jetë!”-shkruan njoftimi ne ftese.

Po çmimet do thoni ju?
Pa 200 euro mos e hidhni këmbën të dilni nga shtëpia. Por nëse doni vërtet të kaloni bukur tavolina kushton… 3000 mijë euro, raporton Dita.
Urojmë që, atë të cilët do të ulën në këtë kënd t’i kenë paguar faturat e energjisë të muajve ë fundit…
Më poshtë çmimet e tavolinave sipas kategorisë.

(d.b/BalkanWeb)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Dhe me kujtohen ato komentet qe me lexuan mbreme.....

te forta dhe reale ishin...dmth per 3000 euro iki bej pushimet ne tajlande ....te iki te shoh ket bythziun lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Jetmira

..........
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Lol sjam aq e cmendur saqe te harxhoj aq lek per kte -.-
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Seriozisht kto shifrat apo talleni?? :habit: Edhe me drogj me u marr, te mallkon zoti me e hedh lekun kshu pa lidhje! 3000 euro per te pare kte?? WTF!!
 
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Kur theshte nje i njohuri im..."Εδω ειναι για πλουσια... @καριδια" lol , dmth vetem per femijet e deputeteve,mjekeve dhe biznezmeneve :p
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
 

Lauri

Anunnak
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

I paska shkuar mbare dita hajdutit sot lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Ama ka repertor te mire,kendon shume bukur! 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

[video=youtube;undkbBJLa-Y]https://www.youtube.com/watch?v=undkbBJLa-Y[/video]


[video=youtube;3yl-5FOZcr0]https://www.youtube.com/watch?v=3yl-5FOZcr0[/video]
 

MasteR

I'm offline
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
Ca mora vesh heren e fundit qe isha ne dr ka 2 jav qe ka mor fund pd ne durres mo ?

Sa per temen tavoline 3000 E me vjen mire qe kane lek shqipetaret se ngelen duke u ankuar
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Normale qe do ik, leku leter ku tj do shes pordhe une pfff
 
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
Ti thuaja asaj qe do te ftosh e leri nazet,apo e the sa per tu dukur se ke pare ahaha :p

Vallai te ishte per muzike Shqiptare live edhe ja vlen te shkosh,,,mund te harxhosh 200 E por festa e defrimi qe behet atje te kenaq me shume sesa ky raperi...sipas mendimit tim gjithmone..!
 

Guest20

Offline✌
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
Hajduto,te paska qellu rezultati frances me duket :p

Tema:po edhe Rihanen te kishte marr me vete,prape sdo hidhja kokerr leku.ehu,jam mesuar duke ndjekur koncerte falas ne mitingjet e Sali Berishes une :) :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

@ hajduti ...

Po pse e do pikerisht nga fv.kêtê se mora vesh .
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

U gris dhe ktu breku....lexova qe gjithe zona vip ishte mush plot....dmth 3000€ vu anej....si sgjeta na nji qe ti dukesha si chris brown e te na jepte kto leket kshu xhaba.....
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

...si perdundim nuk shkova, nga 3000€ me kerkuan 5000€, keshtuqe nga inati shkova ne nje pub ne Tirane. :p

hajduti
 

Guest20

Offline✌
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

U gris dhe ktu breku....lexova qe gjithe zona vip ishte mush plot....dmth 3000€ vu anej....si sgjeta na nji qe ti dukesha si chris brown e te na jepte kto leket kshu xhaba.....
Hajt thuaj qe shqipetaret nuk kane leke.ja i hedhin vu per ket fytyre zi.
 
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

...si perdundim nuk shkova, nga 3000€ me kerkuan 5000€, keshtuqe nga inati shkova ne nje pub ne Tirane. :p

hajduti
Mire qe na the se na kish zene ankthi e po prisnim rradhen ne.... uffff u clirova me ne fund lol

Ahaha shaka Hajdut :p
 
Top