• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Amerikanët kapin Abu Omar al-Shishanin, njërin prej komandantëve kryesor të ISIS

Aver

VIP
Amerikanët kapin Abu Omar al-Shishanin, njërin prej komandantëve kryesor të ISIS
Në një aksion nga ajri në Kirkuk, njësitë speciale amerikane e kanë kapur njërin prej komandantëve kryesor të të ISIS Abu Omar al-Shishanin.
Në provincën irakiane Kirkuk njësitë speciale amerikane e kanë kapur njërin prej liderëve të ISIS Abu Omar al-Shishani. Përvec Shishanit, amerikanët kanë kapur edhe dy komandantë të ISIS’it dhe kanë vrarë 7 pjesëtarë të këtij grupi.
Aksioni është kryer të premten e kaluar. Sipas njoftimeve, forcat speciale amerikane kanë arritur në Irak më 21 dhjetor.
Koloneli amerikan Steve Warren, ka thënë se këto njësi që kanë 100 pjesëtarë do të zhvillojnë operacione speciale pas konsultimeve me autoritetet irakiane/indeksonline.net
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Amerikanët kapin Abu Omar al-Shishanin, njërin prej komandantëve kryesor të

Shyqyr!!
Keto lloj mostrash duhet te ndalohen,sa nuk eshte vone shume!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Amerikanët kapin Abu Omar al-Shishanin, njërin prej komandantëve kryesor të

Well done, USA.
 
Top