• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Anglezet hapin klub ciklizmi me "pornostare"

Hera

Βιβλίο φάγος
Një klub çiklizmi britanik ka përfshirë disa nga yjet e filmave për të rritur, duke hequr dorë nga hierarkia dhe veprimet serioze të këtij klubi sportiv. “Porn Pedallers Cycling Club” (PPCC) është emri i klubit, që në të vërtetë ka dy vite që është krijuar por Federata e اiklizmit të Britanisë së Madhe nuk iu ka dhënë atyre të drejtën që ky klub të njihet nga Unioni Ndërkombëtar i اiklizmit sepse emri dhe aktiviteti i tyre janë në kundërshtim me rregullat e përcaktuara për këtë sport.

Gjithsesi drejtuesit e PPCC kanë vendosur të ndjekin hapa të tjerë derisa të njihen si një klub ndërkombëtar çiklizmi dhe së fundi kanë kryer edhe një takim me fituesin e “Tour De France”, Geraint Thomas. Ndërkohë që kanë filluar të mbledhin edhe të ardhura për bamirësi për të ofruar shërbime në lidhje me HIV dhe shëndetin seksual.

Përpos qëllimit të tyre, këta njerëz të çmendur ja kanë dalë të pushtojnë të gjitha faqet e lajmeve në Britaninë e Madhe dhe në të gjithë botën.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk duhet lejuar.
Clidhje ka sporti me "pornografine"?!
Sdine cte bejne me njerzit per terheqje vemendje dhe bejne idiotesine e rradhes.Shume keq.
 
Top