Angli apo Canada?

Djellza Aliu

Antar Aktiv
Nuk e di, mendoj se Angia do ishte opsioni im i zgjedhur, sepse shqiptaret ne Angli jane shume te pasuruar dhe mendoj se do pershtatesha me vendin, eshte me afer atdheut e shume arsye tjera.
 
Jam i sigurt qe e kam dhene mendimin tim ketu por po e rifreskoj😀

Kanada pa me te voglin dyshim!
 

Hope

◕‿◕
Ka shume shtepi bari ka dashur te thote.🤣

Kanadaja normale por edhe UK nuk eshte keq si opsion.
Shtpi barinjsh? Pse ka lope e dele ne Angli? Si sme tha asnjeri deri tani :p

Ce doni Kanadane, fundi botes e ftoht :p
Me mire Amerika nqs doni te ikni aq larg
 

Frank

An eye for an eye!
Shtpi barinjsh? Pse ka lope e dele ne Angli? Si sme tha asnjeri deri tani :p

Ce doni Kanadane, fundi botes e ftoht :p
Me mire Amerika nqs doni te ikni aq larg
Nuk ta kane thene duke njohur pasionin tend per lopet dhe nuk kane dashur te te marrin me qafe 😜

Nuk ishte opsion ne pyetje Amerika se ate do kisha zgjedhur edhe pse thone qe Kandaja eshte me social si shtet.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk dua asnjeren. Flm shume!
Dua ate trafikun dhe pluhurin e Tirones!
😁
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Un se di se si ku po ska 10 dite qe refuzova nji kontrat punet ne Kanada, ma mir ne europ mangiare pasta 😁
 
Top