Antaret e Ngjashem ne Forum

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Funksionon keshtu antarit qe eshte siper do i thoni se me ke ka ngjashmeri ne karakter me vajzat dhe djemte ketu ne forumUne nuk kam asnje keshtu qe vazhdoni ...lirshem dhe pa turp ?
 
Redaktimi i fundit:

Desa

Felix - Culpa
Unë nuk e ndjek këtë emision dhe s’kam me cilin të të përputh ty ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nuk behet ashtu. Gjeni nja 5 vajza dhe pastaj nja 15 cuna dhe vendosni qe te zgjedhin vajzat mes cunave. Eshte si emisioni te italiani i maria filipi
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Dale se do e editoj dhe do e bej sic po replikon @Mennel se eshte me mire
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Nuk behet ashtu. Gjeni nja 5 vajza dhe pastaj nja 15 cuna dhe vendosni qe te zgjedhin vajzat mes cunave. Eshte si emisioni te italiani i maria filipi
Trego per mua moj, mos me Kalo rradhen ???

Tema: pershtatet me @Darius I pelqen te 2 kuzhina, eleganca, pastertia, dhe stilin ne te veshur
❤️❤️
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Trego per mua moj, mos me Kalo rradhen ???

Tema: pershtatet me @Darius I pelqen te 2 kuzhina, eleganca, pastertia, dhe stilin ne te veshur
❤️❤️
@Mennel@Drejtori dy tipe krejt te ndryshem por terhiqen shume nga njeri tjetri.
Per @Darius e the te vertet cdo gje pervec nje djalli ( une) e nje njeriu te mrekullushem si engjell ( @Darius )
Prandaj me pershtat me nje si jam une tja fusim ? forumit ??( se e di qe @Darius nuk do pranonte me nje perputhje me mu )
 

Endrra

VIP
@Endrra perputhet me @ZHIGO . Kur i shikoj duke komentu bashke duket se ka kimi mes tyre
Si uji mw zjarrin jemi.. thjesht po i ben qefin se i duket vetja i bukur pastaj ?
Ps: njihemi qe kur kemi hy ne fv .. ndaj sna ngel hatri .. pa ka ca anetare qe sjane me ktu , qe do shkonim uje e sapun ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ju jeni si shtriga vetem per vete mendoni. Ohh Atdhe ca na bere qe mos befsh 4 kembe bashke ???
Njecke qe kerkova un e tma marrsh ti harroje . Me mire te jap trofeun te pizija ???
 
Top