Antaret e Ngjashem ne Forum

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Pse provokim?

Te dy tipa te qete te buzeqeshur dhe qe nuk prishni qejf.

Mund ta raportosh te fshihet nese ste pelqen postimi
Me shum do ngjajn Edi Rama me Sali Berishen se une me ate, keshtu qe ja ke fut kot ket her Marlushe.
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Po ai 😄
Ca bere ti , ma paketove nusen & çorapet? 🙄
E gjeta per te gjetur 😂😂tani prit ta bej sipas kerkesave😂😂😂 do e depiloj 😂😂😂do i lyej lesherat bjonde do i mesoj si te perdore shtizat 😂😂....ehuuu ka pune puna 😂😂😂.Po deri per Shen Vangjushin(Valentinin) e ke gati😂😂😂
 
Top