Antaret e Ngjashem ne Forum

Endrra

VIP
Ahh mi goca ta dini ju. E kemi njerin ketu qe ja kalon 100 here atdheut ketu pooo na ta beni dhembin sju tregoj se nuk e leni rehat ju.
Shif kjo .. po i ben reklam pa pare atij .. po sna ha kureshtja jo.. te bukur jemi vete .. dhe kemi pas njerez te bukur .. ja kshtu posi ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ahh mi goca ta dini ju. E kemi njerin ketu qe ja kalon 100 here atdheut ketu pooo na ta beni dhembin sju tregoj se nuk e leni rehat ju.
moj du atdheun dhe pik . Mos u lodh tme korruptosh??
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ah me komshien time @DeliriumMind nuk ngjajm hic ne paraqitje po dita dites gjej plot gjera te perbashketa me te . Ne karakter, ne muzike, ne dashurin qe falim etj . ?
Ahahahahha
Per te than qe ngjan me mu duhet te kesh nje doz te madhe cmendurie, psikopatie, agresiviteti, menefregizem, te aktrosh like a queen dhe te perplasesh takat kur te drejtojne gishtin ? ah po, dhe cik dna shtrige dhe bad reputacion ???? (mos shiko kto koh qe mke njof ti qe kam qen si dele)
Ateher hec bojm pakt gjaku lol
 

Endrra

VIP
S'di gje ?

Me kujtove nje shok qe e kisha ne FB.. I shkruante njeres ne Wall "te dua shume zemera ime" dhe ajo ja kthente pas nje minuti "edhe une te dua shume zemera ime" ??
Ja nga kto sdime ne .. jemi shume te trashe ... po mos ja nxjerr namin Harbit de se Nicku eshte e lehte si era ?
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
S'di gje ?

Me kujtove nje shok qe e kisha ne FB.. I shkruante njeres ne Wall "te dua shume zemera ime" dhe ajo ja kthente pas nje minuti "edhe une te dua shume zemera ime" ??
Plot ke qe i dergojshin vetes mesazhe ne telefon qe kishe femrat po i shkrujn, po dreqnit i perdorshin per gjueti, se loxhik kur del lypsi me lyp para ne rrug po nuk investoj 1 euro mi qit para tij, askush nuk i len para :D
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Top