Antaret e Ngjashem ne Forum

Endrra

VIP
Ahh mi goca ta dini ju. E kemi njerin ketu qe ja kalon 100 here atdheut ketu pooo na ta beni dhembin sju tregoj se nuk e leni rehat ju.
Shif kjo .. po i ben reklam pa pare atij .. po sna ha kureshtja jo.. te bukur jemi vete .. dhe kemi pas njerez te bukur .. ja kshtu posi 😝
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Ahh mi goca ta dini ju. E kemi njerin ketu qe ja kalon 100 here atdheut ketu pooo na ta beni dhembin sju tregoj se nuk e leni rehat ju.
moj du atdheun dhe pik . Mos u lodh tme korruptosh🤪😝
 
Ah me komshien time @DeliriumMind nuk ngjajm hic ne paraqitje po dita dites gjej plot gjera te perbashketa me te . Ne karakter, ne muzike, ne dashurin qe falim etj . 😘
Ahahahahha
Per te than qe ngjan me mu duhet te kesh nje doz te madhe cmendurie, psikopatie, agresiviteti, menefregizem, te aktrosh like a queen dhe te perplasesh takat kur te drejtojne gishtin 😁 ah po, dhe cik dna shtrige dhe bad reputacion 🤣🤣🤣🤣 (mos shiko kto koh qe mke njof ti qe kam qen si dele)
Ateher hec bojm pakt gjaku lol
 

Endrra

VIP
S'di gje 🙄

Me kujtove nje shok qe e kisha ne FB.. I shkruante njeres ne Wall "te dua shume zemera ime" dhe ajo ja kthente pas nje minuti "edhe une te dua shume zemera ime" 😇😇
Ja nga kto sdime ne .. jemi shume te trashe ... po mos ja nxjerr namin Harbit de se Nicku eshte e lehte si era 😌
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
S'di gje 🙄

Me kujtove nje shok qe e kisha ne FB.. I shkruante njeres ne Wall "te dua shume zemera ime" dhe ajo ja kthente pas nje minuti "edhe une te dua shume zemera ime" 😇😇
Plot ke qe i dergojshin vetes mesazhe ne telefon qe kishe femrat po i shkrujn, po dreqnit i perdorshin per gjueti, se loxhik kur del lypsi me lyp para ne rrug po nuk investoj 1 euro mi qit para tij, askush nuk i len para :D
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Top