Antaret e Ngjashem ne Forum

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ngela duke edituar ???
Mamita perputhet vetem me @Darius dhe .
Me kenaqin syt kur i shikoj te replikojn bashke ???? dhe i kam perzemer te dy ??
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ngela duke edituar ???
Mamita perputhet vetem me @Darius dhe .
Me kenaqin syt kur i shikoj te replikojn bashke ???? dhe i kam perzemer te dy ??
Shpirti mamit ti mendoj ta ftoj babin tend per nje kafe tek per tek te flasim per çeshtjen tone . Si thu ti?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Shpirti mamit ti mendoj ta ftoj babin tend per nje kafe tek per tek te flasim per çeshtjen tone . Si thu ti?
Shume mire do benit ??? ju perqafoj te dyvee ???
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Ngela duke edituar ???
Mamita perputhet vetem me @Darius dhe .
Me kenaqin syt kur i shikoj te replikojn bashke ???? dhe i kam perzemer te dy ??
Cenke shum e sakt ne parashikime ne perputhje, po une moj bukuroshe une me kend perputhem sipas teje :D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
@Mennel@Drejtori dy tipe krejt te ndryshem por terhiqen shume nga njeri tjetri.
Per @Darius e the te vertet cdo gje pervec nje djalli ( une) e nje njeriu te mrekullushem si engjell ( @Darius )
Prandaj me pershtat me nje si jam une tja fusim ? forumit ??( se e di qe @Darius nuk do pranonte me nje perputhje me mu )
Nuk mundem, do te me ndahej zemra ne dy pjese ? edhe kete gje as ti nuk do ta doje per mua. ?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
E dija e dija ??
Une e perjetova ate qe doja, edhe nuk ka gje me te bukur se dashuria, keshtuqe dua te kujtoj ato momente te bukura, besoj qe e ke kuptuar qe kjo eshte arsyeja se perse nuk behem me ne keto tema. ?
 
Top