Antaret e Ngjashem ne Forum

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Cenke shum e sakt ne parashikime ne perputhje, po une moj bukuroshe une me kend perputhem sipas teje :D
Me ke perputhesh ma thuaj? 😂Se keta e kan deklaruar vet disi 😋
 

ZHIGO

Lucky me...
Si uji mw zjarrin jemi.. thjesht po i ben qefin se i duket vetja i bukur pastaj 🤣
Ps: njihemi qe kur kemi hy ne fv .. ndaj sna ngel hatri .. pa ka ca anetare qe sjane me ktu , qe do shkonim uje e sapun 🤣

Pupupu, si njale te esht duke mausi ka sikleti kur ke shkrujt ket lool lool

Nejse, kjo eshte ajo tema ku te njit mileti me zor? 😂
 

Endrra

VIP
Pupupu, si njale te esht duke mausi ka sikleti kur ke shkrujt ket lool lool

Nejse, kjo eshte ajo tema ku te njit mileti me zor? 😂
Si ste mban barku as arra mer ...ne ktu nje dekade dhe na u desh kaq shume mund te mirremi vesh shqip /shqip .. kta na shtyjne me zor 🤣
 

Endrra

VIP
@Desa Me duket si motra e @swesdines apo si e ka pas ajo .. dhe ajo nga maqedonija.. dmth ka shkruar histori patriotja juaj .. per mire natyrisht 😊
 

ZHIGO

Lucky me...
Si ste mban barku as arra mer ...ne ktu nje dekade dhe na u desh kaq shume mund te mirremi vesh shqip /shqip .. kta na shtyjne me zor 🤣

Skon faj , jom sh i mir 😂😂

Switzina ishte nga malet e laberise, pse ja fut si kau peles tashi :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me asnje nuk ngjaj. Jam e vecante ne sojin tim 😂
 
Top