Antaret e Ngjashem ne Forum

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Po une kinezisht nuk shkrujta lool
Thash po them, nese ta tregoj ke e kam fiksim, ti tani bene shaka me mu cdo here :D
Nuk ma thua se ke hall mos tallem une?!..Jo pz nuk tllem
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Temen, se ju béren gaj dhe lezbike, thot gjinia kunder 😅
Pastaj ti me @MrCool qe keni ngjashmeri keni kjo ska diskutim, sa qe mendoja I ndroni pasw dhe se keni dal nga nje veze lool. Por ska rendsi kjo, eshte ber fenomen mo. 😹
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Temen, se ju béren gaj dhe lezbike, thot gjinia kunder 😅
Pastaj ti me @MrCool qe keni ngjashmeri keni kjo ska diskutim, sa qe mendoja I ndroni pasw dhe se keni dal nga nje veze lool. Por ska rendsi kjo, eshte ber fenomen mo. 😹
Eo mire se nuk u be nami.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Temen, se ju béren gaj dhe lezbike, thot gjinia kunder 😅
Pastaj ti me @MrCool qe keni ngjashmeri keni kjo ska diskutim, sa qe mendoja I ndroni pasw dhe se keni dal nga nje veze lool. Por ska rendsi kjo, eshte ber fenomen mo. 😹
Une kuptoj keshtu:qe anetarit me siper duhet ti themi cilesi te vajzave dhe djemve ketu,pa percaktiar gjini
Por dihet qe ne flasim si duam ,e kemi kete te mire🤣🤣🤣🤣
 
Top