Antaret e Ngjashem ne Forum

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Thot nga gjinia e kunder Kush me ke perputhet ???
Se I bere burazerat gej ???
Mesa e kam kuptu un ska te bej hic gjinia . Mund te jesh gjini e kundert dhe e njejte sepse ktu po flitet per ngjashmeri ne karakter .
Ja definiv pershtatem vetem me Atdheun . lool
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
1 dhe e vetmja per lumturine e perjetshme, nuk i shes njerezit qe i konsideroj te afert. Me mire ha nga vetja ime.
Po genjen tani, me ket recep vetem mundesh me kriju shoqeri, e jo terheqje te femrave, mos e mshef zanatin :D
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Fare!

Dikur para shume vitesh kam qene e ngjashme me Monin aq sa na ngaterronin kur postonim, kurse tani sjam e ngjashme me askend me aq sa lexoj kuptohet.
Para shume vitesse Ndoshta ke qen ndryshe un skam qen ktu mendimi im Eshte ky .:)
 
Top