Antaret e Ngjashem ne Forum

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Cat GIF
kush jan ketaa 😛
Ti dhe boco? 😌
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Tu mbushte koka me miza ty , pse mi u marun meshkujt ne Ireland 😄😄😄
E mir, mjaa tani se po lexojne te jashtmit dhe po mendojne e kam seriozisht, 'ka lajthit goca', se e mbaj veten edhe per goc me mend 😂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une jam e vecante ,skam nje te ngjashem
Ose kam shume lool ose skam asnje ..ose ose hic
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Pse provokim?

Te dy tipa te qete te buzeqeshur dhe qe nuk prishni qejf.

Mund ta raportosh te fshihet nese ste pelqen postimi
Sa do habitesha e do thoja ne ca aspekti ?
lool
Ehe ngjajme nga ngjyra jeshile 😌
Tjerat Jemi nata me diten :p
 
Top