Antari i vitit 2020

Antari i vitit 2020!


  • Totali i votuesve
    62
  • Poll closed .

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Neser ju.sot po dal e festoj per qef tem ket dite kaq te shenuar dhe kaq te lumtur te jetes time. Mishi puçkrriza mu ba nga emocioni ????

Flm po neser kom tjera plane, prita naj sok sot po tahmaqare koke :p
 

Fly

Larguar
Ketu une do kisha votuar veten, po nuk me punonte butoni lool lool lool lool Jo seriozisht, nuk ka vleresim me te madh qe ndiej ndaj ndonje anetari se ndaj @Fly qe me ka mbeshtetur ne momentet me te veshtira. Je shembulli perfekt i #TPWK. Humori i holle dhe finesa te karakterizojne.Shume faleminderit perzemersisht!Fluturofsh ne flatra ari.
Praktikisht une nuk po e gjej emrin e Fly-t ketu. @Moonlight e ke vendosur?
Faleminderit :)

Po ske ce do voten, fjalet jane shume me shume :)
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
kurr asnjehere nuk e ke vote tim nuk ke krijo respekt ndaj meje
Pse more, une gjith te kom respektu more Legjend, edhe kur te bejshin ban, une isha ai qe thojsha kthene se i duhet forumit, edhe nese te kujtohet isha une qe pata insistu mu ba ti moderator qe u bere per nje dit, mos mi humb te mirat o Legjo se nuk bene :D
 

legjenda

Tetova
Te thot qe kujdes se merr ban kur je i lodhshem :p
Pse more, une gjith te kom respektu more Legjend, edhe kur te bejshin ban, une isha ai qe thojsha kthene se i duhet forumit, edhe nese te kujtohet isha une qe pata insistu mu ba ti moderator qe u bere per nje dit, mos mi humb te mirat o Legjo se nuk bene :D
edhe une kam qen inciatore kryesore te vendose moderator ne forum te sport ty hap tema te ndryshem
 
Top