Aplikacione te vecanta.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Keni ndonje app ne telf tuaj qe eshte i vecante? Qe e keni gjetur shume te vlefshem? Mbase se perdorin shume veta ama juve ju pelqen?
Ndani eksperiencat ketu.

Une para ca ditesh shkarkova nje app
Too Good To Go.
Praktikisht disa supermarkete ose restorante gjerat qe nuk shiten ne vend qe ti hedhin me ane te ketij app i shesin fare lire.
Me gjasa mbron ambjentin.
Une e provova dy here ne dy pika te ndryshme nga kurioziteti,por sbesoj ta bej me si eksperience ?
 
Une shkarkova app find milfs dhe me dolen vec gay....kshuqe edhe shpresa funit per te kap naj milf vdiq :( ,,????
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nuk është app ajo o bos,si e tillë është plot viruse,t ngadalson telefonin
 

Katil

Antarë i Respektuar
E rreklama t dali shpesh n telefon?
 

elle

Chill
un spaskam ndonje gje interesante , po kam nje shoqe turke ajo ca nuk ka , nje her po pinim kafe turke mbasi mbaroi ktheu filxhanin i beri foto e ja nisi njeres me nje app , pas nja 15 min i erdhi leximi filxhanit gati lol
 

elle

Chill
qenke supersticioz ti , te kan msu ato xhuxhut lool

pastaj shoqja bente se un jo
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Per shoqen mi thashe ene un, me me lexu filxhonin te kerkova nk te thashe me m gjet nuse ?

Leqe kot flas un, dje ma lexun filxhonin. E qau me lot ajo qe ma lexoi...bon edhe xhuxhu ?

@Xhelozi pranej qeka kompleksu Dizi mer ?

Esht vertet app dhe jo link? Sepse mbas atij butonit "share" kam pershtypjen fshihet linku dhe ja bejm dermanin. Shpetojm nga kto kompleksitetet :p

Po ashtu te nis numrin, besoj nk e ke problem?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nga aplikacione tvecanta ne filxhan me kafe :p
 

elle

Chill
Per shoqen mi thashe ene un, me me lexu filxhonin te kerkova nk te thashe me m gjet nuse ?

Leqe kot flas un, dje ma lexun filxhonin. E qau me lot ajo qe ma lexoi...bon edhe xhuxhu ?

@Xhelozi pranej qeka kompleksu Dizi mer ?

Esht vertet app dhe jo link? Sepse mbas atij butonit "share" kam pershtypjen fshihet linku dhe ja bejm dermanin. Shpetojm nga kto kompleksitetet :p

Po ashtu te nis numrin, besoj nk e ke problem?
fatin ta lexoj dhe un mer , esht e thjesht , do martohesh me ngu po do kesh cik problem se sdo ju lej xhelozi rehat lol

ehu tgjith dim xhuxhu ne :p
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Ashtu esht, me ngulm do martohem dhe e di qe xhelozia sdo me le rehat...ja ma lexove filxhonin ti...çe du me jeten un, bam bam dy her tani ?

Ke nai app per xhuxhu ti kshu? :p
 
Top