Arrestohet botuesi dhe analisti Henri Çili, akuzohet për korrupsion te organet e drejtësisë

Arrestohet botuesi dhe analisti Henri Çili, akuzohet për korrupsion te organet e drejtësisë

henri-cili-770x394.jpg
lg.php

lg.php

TIRANË
Arrestohet pedagogu, botuesi dhe analisti Henri Çili. Mësohet se Çili është arrestuar orët e para të mëngjesit të sotëm për llogari të policisë së Gjirokastrës me akuzën për korrupsion te organet e drejtësisë.
Burimet thanë për News24 se bashkë me Çilin janë arrestuar dhe 7 persona të tjerë, mes tyre dhe një avokat. Ndërkohë ka dhe disa persona të shoqëruar.
lg.php

lg.php

Arrestimet kanë ardhur pas hetimeve disa mujore nga prokuroria e rrethit të Gjirokastrës
lg.php

(BalkanWeb)
 

Attachments

  • henri-cili-770x394.jpg
    henri-cili-770x394.jpg
    42.7 KB · Shikime: 0
  • henri-cili-770x394.jpg
    henri-cili-770x394.jpg
    42.7 KB · Shikime: 0
Keshtu eshte kur deshiron te jesh si violina, qe mbahet ne te majten dhe luhet me te djathten.
Po te gjithe keshtu muzike bejne po kam idene do kete prish ndonje pazar. Ose thjesht pak terheqje vemendje qe shif se dhe te burgosim po te duam po nuk bere sic duam ne.

Thx nipce.
 
Eh mor Naim , ctu desh ki sport
Megjithate mendoj se dicka fshihet pas gjithe kesaj....
Me shume me duket si sulm ballor duke qene nje nga universitetet me te frekuentuara sot per sot...
po asnjehere si dihet.
 
Nuk eshte problemi ke arrestimet, por tek denimet.
Kur te denohet dikush atehere mund t'themi qe sistemi gjygjsor po funksionon.
Se kshu si puna naimit arrestun dhe fullanin, por na mori nja 400 milion lek mrapa demshperblim per prishje imazhi ;)
 
do kene aksione bashke kush e di
se di i kam ketu ke bari por per te diskutojne

sju bej dot foto se dal keq lol
Ska gje se i imagjinojme , por edhe mundet patjeter ...
salianji jo me kot u perfshi ne ate historirat me babale,..
 
Henri dhe Henrat e tjere, jane shembulltyra se sa i pangopur eshte njeriu per ti bere leket pale-pale. Jepja OFL tani, pa e prishur numrin serial.
 
Henri dhe Henrat e tjere, jane shembulltyra se sa i pangopur eshte njeriu per ti bere leket pale-pale. Jepja OFL tani, pa e prishur numrin serial.
Sipas asaj qe dime, se ende sdime cfare fshihet nen te
Llogjika te con se Henri eshte manilevi qe eshte perdorur per pastrim parash me ane te universitetit....
 
Top