Arroganca! A jane per ju te neveritshem njerez te tille, arrogantë?! Dhe si mendoni apo perballeni me ata?!

Ania

Antarë i Respektuar
Nëse ata thonë diçka që do të të lëndojë, thuaj kështu. Mos e fshihni. Ata priren të përqendrohen vetëm te vetja e tyre, madje as që e kuptojnë se mund të dëmtojnë të tjerët.
Vini në dukje se ajo që ai thotë është këndvështrimi i tij dhe se të tjerët mund të kenë një këndvështrim tjetër. Nuk do të thotë se ajo që tha ai është e vërteta absolute dhe unike.
Nëse ai ndërpret dhe flet vetëm për veten e tij, thuaji: "Më fal që të ndërpres, por unë dua të të them diçka".
Nëse ai thotë diçka arrogante, mos kini frikë ta thoni, por pa e sulmuar atë, pa treguar se ishte qëllimi i tij (edhe nëse do të ishte): "Kjo tingëllonte paksa arrogante" ose "Jam i sigurt që nuk donit të tingëllojë kaq arrogante, kështu nuk është; " ose "A e kuptoni sa arrogante tingëllonte kjo?"
Jini të dhembshur dhe të durueshëm me një person arrogant, sepse ai nuk di vërtet si të sillet ndryshe.
Sepse i duhet te fshehe pasigurite qe ka ndaj vetes!

Ju, si do vepronit?!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Indiferenca ndaj natyrave te tilla.
Me duket humbje kohe te rrish te analizosh sjellje boshe ne thelb.
Nese i ke ne ambjent pune detyrimisht do tregosh vendin e ti /saj shkurt prere dhe me pak fjale.
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Ju dukem arrogante une? ?

Jam.
sexy lächeln GIF by funk


Shyqyr qe virtualisht me dini si rob me ndjenja ?????
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Pse i trremb robt sweety ?❤❤❤❤ ti je ëmbëlsirë ??? atë roar lëre supmeoriz mi ☻?❤❤❤❤

???????

Sweety ❤
Karakteri im ka shum sfumatura por qe jam e till, jam dhe shum biles... me tonelata. Arroganca eshte arme, dhe si e till, un e perdor per te larguar shumicen e njerezve qe sdua prane.
Ti je embelsire vet dhe skam zemer te perdor nje mask te tille ?
 
Ta bojn i here kurrizin me te bute se barkun apo trurin kokteil ne kanoçe e sgef ti??????????
Kam shume per te thene per arrogancen ne fakt.

Kemi 2 lloje arrogancash e para Arroganti me te drejte. Ktu kemi te bejme me nje person nivel superior IQ vite drite larg te tjereve e dukshme dmth. Dhe arroganti koke bosh. Ktu hyjne ata qe jane komplet idiote dhe ju duket vetja superiore.

Nashi une dashuroj tipin 1 te arrogantit. Ja bej hallall arrogancen mjafton te diskutoj/debatoj/kruhem me njerez te tille. :D
 

Ania

Antarë i Respektuar
Kam shume per te thene per arrogancen ne fakt.

Kemi 2 lloje arrogancash e para Arroganti me te drejte. Ktu kemi te bejme me nje person nivel superior IQ vite drite larg te tjereve e dukshme dmth. Dhe arroganti koke bosh. Ktu hyjne ata qe jane komplet idiote dhe ju duket vetja superiore.

Nashi une dashuroj tipin 1 te arrogantit. Ja bej hallall arrogancen mjafton te diskutoj/debatoj/kruhem me njerez te tille. :D
Nese nuk ka te edukuar shpirtin, gerricjen ta kthen ne rjepje lekure po he??
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Arroganca e tepert e dikujt (pra kur eshte ne nivele jo te shendetshme) do krijonte distance ne marredhenie me te tjeret kshu qe do ishte e veshtire te afrohesha me njerez te tille, se thjesht do me çanin drrasat per ti bindur qe e kane gabim per diçka.
 

Monique

With or Without u
Mu duk si tema "a doni me per belulin" jo sdua flm
Jo shpesh me akuzojne per te tille po te me vin anaah se skam pike arrogance as ne te shprehur as ne te sjellur!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk me pelqejne, nuk i dua as afer, por nqs puna me lidh me ta e skam ca bej, ua plas ndonjehere kshu ne surrat sa me i lene te kuptojne se ne modestet apo robt e perulur nuk eshte se hame bar. Ja kaq! :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me lene indiferente arroganca e tjerve.
As s'me ben pershtypje fare,thjesht me vjen keq per ata qe i pushton arroganca. Ahahahaha.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Nuk me pelqejne, nuk i dua as afer, por nqs puna me lidh me ta e skam ca bej, ua plas ndonjehere kshu ne surrat sa me i lene te kuptojne se ne modestet apo robt e perulur nuk eshte se hame bar. Ja kaq! :D
??? ti po qe e di cfare do te thote "arrogant"

Per ke nuk e di, arrogant do te thote dikush qe para ty(e te tjerve) ndihet superior. Di gjithcka dhe ti sdi asgje, pra ti para atij je lecke, talles, mosmirfilles. Nuk ka arrogant te mencur apo ste mencur, arroganti eshte arrogante e pike.
Mencuria ose "inteligjenca" nuk tregohet kurre me arrogance. Nese ju pelqejne keta njerez, ka dicka qe nuk shkon ???.

Ndoshta ne adoleshenc shfaqim nga pak shenja arrogance "pa deme", po nese ne mosh madhore vazhdon me kete karakter, te tjeret hapin krahun.
 
Top