Art me fruta

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Konsideroj se keto foto flasin shume me shume sesa fjalet,sepse te realizosh keto gjera fantastike(sipas mendimit tim)eshte ART.

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image001.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image002.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"362","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image003.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"402","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image004.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image005.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image006.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"403","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image007.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"386","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image008.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"385","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image009.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"366","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image010.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","height":"382","width":"500","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image011.jpg"}[/IMG2]

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/i515.photobucket.com\/albums\/t357\/petritiosmani\/image012.jpg"}[/IMG2]
 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
te tjera

image013.jpg


image014.jpg


image015.jpg


image016.jpg


image017.jpgimage018.jpg


image019.jpg
 
waw shume te bukura qe te gjitha,art i pakapshem me duket mua,une s'do arija ta beja ndonje here!
 

METi

-=EdoLorEli=-
po të bashkangjitem edhe unë pak në këtë temë interesante, ndoshta s'më hidhërohesh :D.

a211_f1.jpg


a211_f2.jpg


a211_f3.jpg


a211_f4.jpg


a211_f5.jpg


a211_f6.jpg


a211_f7.jpg


a211_f8.jpg
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Shume te bukura
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Shume te bukura
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Arti mund te shprehet dhe keshtu

E kishit menduar ndonjeher qe me gjerat qe ne hame te tjeret bejne art? Shikoni dhe mahnituni,,,,,,

step-by-step-thai-hard-1.jpg

011FruitArt.jpg

010FruitArt.jpg

012FruitArt.jpg

278MidnightBuffet.jpg
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

82421937ak0.jpg
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

106lvkz.jpg
 

irsa

Antarë
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

Patjeter qe po e dashur ...Bota eshte aq krijuese aq sa dhe domethensese ...kiss
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

Wawwwwwwwww shum art i bukur dhe i rralle
 

kolena

once upon a time...
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

cdo gje mund te kthehet ne art..mjafton te kesh shpirt artisti...madje dhe me plehrat mund te besh art!

shume te bukura fotot me siper..mahnitese sidomos foto me fytyren e gruas te gjdhendur ne shalqi..
 
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

Vertet te bukura ....mjafton pak fantazi dhe pak dhunti e cdo gje realizohet .
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu,,,,

ate shalqirin e pare di ta bej edhe une
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Arti mund te shprehet dhe keshtu

Art+with+fruits+(7).jpg


2a.jpg


10.jpg


18.jpg


21a.jpg


Fruit-Art-Animals-6.jpg


99937,xcitefun-art-with-fruits-1.jpg


Fruit-Art-Animals-4.jpg


fruit-art-6.jpg


Fruit-Art-Animals-111.jpg


Fruit-Art-Animals-101.jpg


Aoole-Fruit-Art.jpg


art-fruits-16.jpg


art-fruits-25.jpg


art-fruits-40.jpg


foodstuff0156046310.jpgFunny-Green-Apples-575x300.jpg


3.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Arti mund te shprehet dhe keshtu

cdoher e but dredhza, interesant duken te gjitha !
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Ky eshte arti i vertete...

Aaaaa sa bukur :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Fruit Passion

Ky po qe esht art :pIMG_1896[1].JPG
13337d1326929877-ky-eshte-arti-i-vertete-img_1896-1-.jpg
 

MasteR

I'm offline
Pe: Ky eshte arti i vertete...

Te mrekullueshme
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Ky eshte arti i vertete...

DSCN2973.jpg
Ket pizze e bej perher kur dua te shoh formula 1........djali e shikon dhe e han me qejf e une shof garen ne paqe.
 
Last edited by a moderator:
Top