Asgjë nuk është më e vështirë, sesa t’i besosh dikujt

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mua shkurt me therrasin Miss. Mosbesuesja! :p
 
Mua shkurt me therrasin Miss. Mosbesuesja! :p
Te jesh mosbesues/e eshte ndoshta me e demshme se te besosh shume.
Nuk arrin te shijosh asgje.
Do thuash ti-
Barazimin e kam ne xhep🤣

E vertete por barazimi eshte vetem 1 pike, fitorja eshte 3😝
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Te jesh mosbesues/e eshte ndoshta me e demshme se te besosh shume.
Nuk arrin te shijosh asgje.
Do thuash ti-
Barazimin e kam ne xhep🤣

E vertete por barazimi eshte vetem 1 pike, fitorja eshte 3😝
Duhet shume kohe qe te fitosh besimin tim...domethene te jap vetem grimca besimi ktu aty por jo besim te plot. Por po me bere te te besoj plotesisht ke fituar nje mikeshe besnike. :) Disa njerez besojne shume kollaj dhe verberisht dhe as ky nuk me duket qendrim i duhur. Duhet nje balance, as shume dhe as pak.
 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
E lexoni nenshkrimin tim?
BESOJ.

besoj
Po po, un besoj tek njerzit... besoj te intuita ime, besoj dhe do vazhdoj te besoj deri sa te marr frym.
Gaboj?! Ufff sepse shumica me genjejn duke me pare drejt per drejt ne sy dhe prap si prap mbaj shpresa se mund te/ti ndryshoj.

Por me shum gaboj kur me thon te verteten dhe sdua ta pranoj sepse 'ashtu e kam pikturuar ate njeri ne zemren time'.

Dhe ska gje me shkatarruese per nje endrrimtare se kur i prishet ajo fantazi...
Kshu qe perpara se te thoni qe mos besimi eshte me i demshem se besimi i tepert, beni kujdes sepse sdini per cfare po flisni.
 
Top