Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Me uje qenka.
Une e bej me qumesht, I shtoj arra, rrush te that , dhe badema.
Siper I vendoj pak kanel.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Netflix sjell ashura lol jk
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qa mka marr malli per ashure per zupa per boze me akullore 😥😥
 
Top